Reklamní lišta v Mozzile Firefox

Zdravím,
po nahrání stránek jsem zvolila možnost reklamní lišty dole.
V IE8 tam opravdu je, ale přes Mozzilu se objeví divně v půlce strany vpravo. Může to být chybou html/css?
A další dotaz: jak změnit vložení reklamy aby odpovídalo Strict variantě
kódu? Zkoušela jsem to přes správce souborů-editovat, ale po přepsání
z toho vyšly nesmysly a reklama se vložila víckrát.
Dík za odpověď.
Dá se to tak řici, na vině je spíš rozdílně pojetí jak css chápou prohlížeče.

Pro reklamu by bylo vhodné dodedfinovat v šabloně stránky vlastní "div" a reklamu do ní umístit pomoci značky, je to popsané v podpoře. tedy k text-align: center jestě přidat něco jako je popsáno např. v:
http://www.sovavsiti.cz/c02031.html

S tím souvisí i ta strict varianta - je tam možnost volby

Ideální by bylo použít PHP a includovat do stránky reklamu vlastním způsobem, tak aby se nevkládala opakovaně. Ona je totiž při každém nahrání stránky fyzicky vkládána - předpokládá to ten model, že se nahrává vždy bez reklamního kódu a ten se po nahrání fyzicky do stránky zapíše - pokud edituje už stránku s jednou zapsaným kódem tak se zapíše opakovaně
Je to divné, mám ještě jedny stránky a na nich reklama funguje normálně
ve všech prohlížečích.
Jde o to, že jsem se tu dočetla o možnosti přepsat reklamu na
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, bohužel bez podrobnějších instrukcí jak a kde. Netuším, jestli to můj problém vyřeší,
ale můžete mi prosím napsat kde přesně to změnit? A pokud možno
jednoduchým postupem bez nutnosti PHP a dalších divů, tak abych to pochopila neb jsem začátečník.
Díky
Já bohužel netuším spoustu věcí a tak to zkus třeba podle:
http://ds.mysteria.cz/mjj/mjj.htm

s tím, že musí nastavit vkládání reklamy do nějakého souboru, který není součástí prezentace - třeba reklama.html (nastavení: na titulní straně, nahoře a do souboru reklama.html)

kód reklamy se pak "natvrdo zapíše" do zdrojového kódu stránky (ty ho tam zapíšeš) - v příkladu je má reklama, je tam potřeba nakopírovat tu, která se vkládá na stránkách mudr...

musí se upravit i soubor se styly, viz ukázka.

pokud se nezmění fukčnost reklamního kódu tak je možné jej doladit do požadované specifikace

- po nastavení vkládání reklamy jak jsem popisoval stačí <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> nahrát do prázdného souboru reklama.html, nahrát na web a reklama se vloží - ten kód se pak "natvrdo" nakopíruje do zdrojového kódu stránky (tedy do šablony pro stránku)

Také je potřeba zajistit aby reklamní kód byl opravdu na všech stránkách dole
Jen dodám, že není moc vhodné pojmenovávat obrázky v hlavičce (nebo jinde na důležitém místě stránky) se jménem (nebo obsahující) slovo -banner- Neuvěřitelně nezanedbatelná část lidí si pořizuje všelijaká udělátka na odstranění reklamy...
To zní dost složitě. Ta reklama se ale pokaždé mění, takže jak tam můžu napsat její kód? A nebo se reklama vloží do souboru a já ho přes PHP vložím? Nějak se v tom neorientuju.
A nedá se lišta nějak "donutit" aby se pokaždé vlezla na určité místo
(do mnou připraveného divu). Asi ne.
Ještě zkusím poladit kód, jestli to není tím.
Jinak dík za radu.
To zní dost složitě.

To je možné, ale nevím jak to napsat jednoduše aby to kdokoliv, o jehož vědomostech nic nevím, pochopil

Ta reklama se ale pokaždé mění, takže jak tam můžu napsat její kód?

reklama se mění, ale to, co se zapíše do kódu je to, co reklamu načítá a tedy je to pořád to samé


A nebo se reklama vloží do souboru a já ho přes PHP vložím?

PHP jsem z toho, na přání, vypustil


Nějak se v tom neorientuju.

A nedá se lišta nějak "donutit" aby se pokaždé vlezla na určité místo


lišta je něco jiného než banner, donutit se dá, ale není to povolená technika. Baner se dá "donutit" aby vlezl přesně tam, kam chci

(do mnou připraveného divu).
i do mnou připraveného divu


Asi ne.
Určitě ano


Ještě zkusím poladit kód, jestli to není tím.
Mnoho úspěchů



Jinak dík za radu.
Není zač, rádo se stalo!
Moje vědomosti nic moc (html, css, základy PHP).
Jinak zkusila jsem na stránky vložit stránku jinou + její css styl a tam
se banner vlezl tam kam má. Takže chyba bude nejspíš v css. Postupně ho
zakomentuju a uvidím.
Takže to byla chybka v css. Opraveno jest.

Díky všem za pomoc a připomínky.