problémy se sessions

Nejde mi na serveru sessions. Vysvětlí mi někdo proč?
burrak: píchá mě v zádech, nevysvětlil bys mi čím to je?

PS: na serveru s IP: 88.86.113.136 mi "sessions jde"
<HTML><em>Vysvětlí mi někdo, proč?</em>
O nikom nevím, my tu na věštění z křišťálové koule nejsme. Nějakou mi kup a třeba ti poradím.

PS. Jestli nechápeš naše reakce - věz, že je to tvou nekonkrétností. Neuvádíš, co ti to píše, jak se to chová, kde to dělá, co to dělá, jak to dělá a kdy to dělá, podle jakého návodu to děláš atd. atd. atd. Až se trochu o svém problému rozpovídáš, budeme schopni ti poradit lépe. Je to jako u psychologa...</HTML>
nepíše mi to nic, po zápisu do sessions my to vypisuje po přesměrování prázdnou proměnnou, dělá to na celém webu, dělá to pořád. ve skriptech problém není, mám to odzkoušené na localhostu a tam vše jelo správně
No to jsi nám toho, čeho by se nedalo domyslet, příliš neřekl.

Co třeba: session_start();, našlo by se?

A vůbec, nechceš nám kousek těch skriptů ukázat?
Mám podobný problém

Warning: Unknown(): open(/tmp/sess_34de9db69448f39b3fa9bec1ed6e07c4, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

Nevíte, co s tím?
Zajímavé, už to jede, tak to neřeště ;)
Tady mě má někdo za blbce? Když říkám, že na localu to funguje, tak tam session_start(); být musí, ne? Co takhle nechat remcání a tlachání a podívat se jestli je to správně nastaveno na serveru? Případně to opravit?
A nenapadlo Vás, že kdyby něco nešlo se sessions na serveru, tak by tu bylo víc lidi? Server obsluhuje stovky dalších uživatelů a nastavení je shodné pro všechny. Takže další, kdo používá session, by se zde musel také ohlásit, že mu to nejde. Jelikož tu žádného nevidím, tak bych si položil otázku, zda je to vůbec serverem.
A když to není serverem, pak to musí být skripty.
A že to funguje na localhostu, ještě neznamená, že to musí nutně jít i na serveru. Váš počítač a server jsou odlišné stroje a mohou mít i jiné nastavení.
<HTML>Chápu, že jsou Vánoce, ale pokud nepřiložíš nějaké konkrétnější informace, tak ti ani Ježíšek, ani Mikuláš, ani Lucie, ani Děda Mráz, ani Tři Mudrci nepomohou (snad jsem žádnou vánoční dárkonosnou postavu nevynechal, synonymní jména a zkomercionalizované parodie nepočítám).

Co takhle přiložit svoje phpinfo, nebo svoje zdrojáky? Není možné, že by session_start() někde vypadl kvůli tomu, že je předtím odeslán výstup apod.? Já osobně jsem na WZ sessions párkrát použil a nikdy žádný problém nebyl.

PS. A asi se budu opakovat - ale kdykoliv bude něco záhadně nefungovat a hledáš chybu, ujisti se, že nepotlačuješ žádné chybové hlášky. @ před voláním funkcí je cosi jako ucpat pacientovi ústa, aby nemohl říct, kde ho to bolí.</HTML>