Joomla - instalce češtiny.

Poradíte mi prosím někdo s instalací češtiny? Nevím jakou cestu mám nastavit u druhé volby po vložení cesty k souboru s češtinou na disku. Nějaké cesta se tam sice vloží automaticky ale pořád mi to píše, že adresář není možné vytvořit (TMP adresář tam je a má atribut 777). Možná ani tento systém nelze na webzdarma instalovat?
Tady mají fórum k Joomla systému: http://www.joomlaportal.cz/forum/28-problemy-s-instalaci-etin
<HTML>Lama: dle toho odkazu se zdá, že ani Joomla si s češtinou pořádně neporadí ;)</HTML>
Ono to je tak, že kdo chce dělat něco s Joomla systémem, tak se u něj předpokládá znalost alespoň elementární angličtiny. Joomla CMS dělá někdo úpně jiný, než češtinu (každý si to dělá v jakém chce charsetu), pak se to nacpe na hosting, kde je v databázi další charset a z toho pak plynou neskutečné problémy. Konkrétně v tomto případě není nutná instalace pomocí volby Install (v administraci Joomla), ale jednoduše pomocí FTP klienta uploadovat potřebné složky přímo do umístění - složky /language jsou tam 2x (administrace a všeobecné).