Nefunkční stránky na doméně xf.cz [opraveno]

Dobrý den,
chci se zeptat, zda není nějaký problém s doménami xf.cz? Stránky nelze otevřít, a to ani v IE, Opeře atd. Zkoušela jsem otevřít i jiné než své vlastní stránky a výsledek je stejný. Prosím, zda by se někdo mohl podívat, kde je problém. Ještě v cca 13.00 hod. se stránky načítaly normálně.
Děkuji.
Mám stejný problém s doménou euweb.cz
Me zase nefunguji stranky na webz.cz.. ach jo.. snad nepujde o nic vazneho..
,.....
Taky mi nejedou. Jestli to je výpadek tak ať to daj na hlvní stránku.
jede . thx
Potvrzuji, mě už stránky také zase fungují. Pokud se nejedná o samovolný proces, ale o cílenou nápravu, pak děkuji.
<HTML>Ano, problém byl již opraven.</HTML>
Pratele, ja chapu ze freeweb je freeweb.... ale tohle je fakt hrozny ! Prosim udelejte neco s tema domenama xf protoze to opravdu nechodi !

Pro srovnani, mam dvoje stranky, jedny na wz.cz a druhy na xf.cz..... kdyz chci otevrit ty na xf, tak vzdycky vidim bily okno (to znamena, nic se nenacita.......) ale VZDYCKY to je proste jistota, at jsem je oteviral vcera, nebo dnesk ato je jedno, a ty na domene wz.cz vzdycky fungujou ok, hned na poprvy....

Je to des! Bylo by dobry kdyby jste to nejak vyresili.....
Já mám zas docela opačný problém. Na XF sice nic nemám, ale na WZ mi to teď už taky vůbec nejede. Těsně po spuštění to dělalo zřídka, ale teď to nejede vůbec, ani administrace. Vždy to načítá a pak JEN BÍLO !

Kde je tedy problém ?!