"Přemnožení" reklamy

Spíše než v PC bych hledal na webu, nejdříve v souboru index.php - na konci musí být něco, co generuje to o "Český překlad" a mělo by to být úplně na konci - tam se dozvíš, co hledat dál - eventuálně ulož index.php někam na web jako index.txt, aby bylo možné podívat se jak vypadá. Parametry pro přihlášení k datbázi tam doufám zapsané nebudou, měly by být v nějakém includovaném souboru

PS: použité kódování je uft-8, takže pozor na vyhledávání textu zapsaného ve windows-1250
Těch mnou zmíněných souborů budeš mít v PC ve složce s phpBB více. Ty bys měl hledat ve složce použitého vzhledu - tj. cesta cca: styles/black_pearl/template/ Pokud jsi upravoval stejně pojmenovaný soubor, ale v jiné složce, tak se to samozřejmě na webu nemůže projevit.
Ano,nevím kde je problém ale na webu se to prostě nezobrazuje jedině, když jsem to dal na začátek indexu ale to pak rozházelo písmo,když jsem to dal dolu či do html souborů stylu samozřejmě jsem to,pak znovu přenesl na web ale nikde ždáná reklama a bez ni mi to vymažou.....
<HTML>Vidím, že v styles/black_pearl/template/overall_footer.html máš vložený kód reklamy. Ale je až za tagem </html>. Přesuň ho asi o 6 řádků výš do divu, který tam je a který už obsahuje span "copyright". Tak ten banner dej za tag </span> před </div>.</HTML>
Udělal jsem to jak jsi psal a výsledek je pořádný stejný nic,klidně se koukni do toho overall_footer,že jsem to tam dal,tak jak jsi psal.
<HTML>Hm,
http://gamesky.nazory.cz/styles/black_pearl/template/simple_footer.html
i
http://gamesky.nazory.cz/styles/black_pearl/template/overall_footer.html
mají banner vložený a v samotných souborech se zobrazuje.
Ale ve zdrojáku vidět banner nejni. Zajímavé. Že by se do patičky vkládal jiný soubor?

PS. Jsem žena.</HTML>
Promiň já si jist nebyl ale zase,když jsem četl Moderátor..
Nevím co to vkládá za soubory ale zkoušel jsem to dát do dosti souborů ve vzhledu a nic..
<HTML>Když ono nejde zvolit, jestli tam bude Moderátor nebo Moderátorka :-).

Dostala jsem nápovědu, že by to mohlo být cache phpbb. Tak jsem ti ji s dovolením smazala a banner už se zobrazuje. I písmo vypadá ok. A upravila jsem ti i vkládání banneru z Dole na Nahoře a vyplnila cestu k patičce. Takhle se reklama nebude aspoň při nahrávání nových souborů nikam vkládat.</HTML>
Mnohokrát Vám děkuji za to trápení semnou,ani nevím jak bych Vám poděkoval hlavně tobe Thalio,Děkuji mnohokrát.