přesměrování

Zdravím,
koupil sem si doménu a abych mohl mít přesměrované na vaše stránky chtějí po mě nějaké číslo na zadání.neví někdo kde ho najdu? dík za odpověď.
<HTML>Nazdar,
tady máš seznam nějakých čísel:

4
3154
18
23,8
14 a půl
42

Věřím, že ostatní přijdou s dalšími čísly.

PS: Pokud můj příspěvek nechápeš, podívej se na svůj dotaz.
PPS: Přesměrování koupené domény na WZ -> řeš s <a href="mailto:podpora@webzdarma.cz">podporou</a>.</HTML>
tak už mi funguje to přesměrovaní na wz ale nenačtou se mi stránky ,tak nevím v čem může být problém. každopádně dík za čísla. dozvěděl sem se že se to zjištuje v příkazovém řádku kde zadám ping mezera a webové stránky a enter. zobrazí se ip a tu tam zadám
<HTML>Ok, takže polopatě (i když je tu tento dotaz skoro každý týden):

1) WZ tohle neposkytuje (ale říkám, zkus mail podpoře)
2) HTTP (webové servery) od verze 1.1 (která se používá nejmíň 10 let) nefunguje jen pomocí IP adresy. Ona je totiž společná mnoha stránkám. Aby ti server na IP adrese unas.cz odpověděl tvými stránkami, musí server v požadavku od webového prohlížeče dostat informaci, že žádáš o snadneji.unas.cz. Pokud tuto informaci nedostane, odpoví stránkami unas.cz (tedy wz.cz). Koupení domény a přesměrování na IP WebZdarma tedy nestačí. Takže viz bod 1 či mou první odpověď.</HTML>
specifikuj: funguje - když se stránky nenačtou, tak já bych skromně řekl, že nefunguje
Nípal: A nevíš kterej server tohle podporuje? Ten bod jedna bohužel moc nechápu no :-(

DS: No jako přesměrování funguje na server wz ale nedostane se mi tam má stránka,nenalezne ji
a) bod 1 je - napsat e-mail na podporu wz (asi marně)
b) právě že na serveru wz.cz jsou desítky (možná stovky) domén - tudíž se nedá zajistit, aby určitá IP adresa patřila JEN tvým stránkám (např. by se musely vyloučit stránky unich.unas.cz a další)
c) možná jsem taky správně nepochopil body a) a b) :-))
Psal sem a odpověď žádná.JJ vím no že jich je tu moc,ale jak viím tak všechny mají stejnou adresu.
<HTML>Ano, psal si, včera 19:14... Nikde na tom webu nevidím reklamu. V kódu je, ale nezobrazuje se. Naprav to a popoženu admina, aby ti to nastavil.</HTML>
Reklamu? jakou? případně kde ji stáhnu.
<HTML>Ty si nečetl podmínky?! Banner máš vložený v kódu indexu za tagem <body>. Zřejmě ho ale budeš muset přesunout na jiné místo v kódu tak, aby se zobrazoval (nahoře na hlavní straně nebo na všech stranách dole).</HTML>
už to bude nějaký ten pátek co sem to četl,omlouvám se ale nemůžu najít odkaz jak je vložit.prosím o radu
tak už vím ,pokusím se to tam hodit co nejdříve .-)
reklamu už mám všude , prosím o nastavení. děkuji mnohokrát
nešlo by to prosím Vás nějak urychlit? celkem to spěchá kvůli reklamě. Je to přesměrované ze stránky www.snadnejiunas.cz děkuji moc