Mrtvej účet

Mam krásnej problém, zaktivoval jsem si nový blog dle návodu a postupu na blog.webzdarma.cz a nássledně jsem ho deaktivoval. V návodu slibovali, že po deaktivaci blogu se znovu objeví původní obsah webu. Bohužel po deaktivaci se stary obsah nevrátil, dokonce prohlížeč háže 404ku a přes webový rozhraní se nedá vlézt do správce souborů, vyhazuje to:" Nemohu se přopojit k serveru talisman.wz.cz:21 s uživatelem talisman.wz.cz" a přez FTP:"530 Login incorrect."...máte někdo představu co by s tím mohlo u všech rohatejch mohlo bejt? Díky Josef
<HTML>Je tam napsáno, že to může trvat až třicet minut. Čekal jsi tak dlouho?</HTML>
<HTML>Thalia: OK, co teď? ;)</HTML>
<HTML>Nevím, schválně jsem v těch 20:20 deaktivovala svůj blog. Zezačátku taky chyba 530, ale teď už se připojím, i stránka funguje. U jeho webu mi to hlásí stále 530, možná musí počkat dýl.

Propříště prosím směřuj otázky ohledně blogu do sekce Blog, je tam větší pravděpodobnost, že si to přečte ten, co má blog na starost.

<style>form {display:none;}</style></HTML>
Děkuju za poznatky, bohužel závada přetrvává i po cca 5ti dnech. Zkusím ještě publikovat svůj problém v sekci s BLOGy... Děkuji za podněty a budu rád za další, Josef

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=7&i=202&t=202