wz.cz a další nefungují .. proč? (výpadek, opraveno)

Funguje, rovněž moc děkuju.
Nejde mi upload cez ftp, používam iw ftp port client, vždy šiel b.p. teraz sa pripojí no neuploaduje, vypisuje chybu no such file or directory
Tentýž problém a ještě stále i nyní večer
Do vašeho správce souborů se nemůžu přihlásit, a když wem nahraji přes Total Commander, tak je na webu pořád stará verze, ale když se přihlásím na ftp://pcb.webzdarma.cz tak tam soubory jsou. Nevíte, co je za problém?
zkus třeba tuto radu:
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2
jen jsem se chtěla zeptat, jak smazu muj ucet, nebo moje webovky z teto stranky, nikde to tu nevidim proste...
pokud se jedná o webové stránky (ne o blog) tak se stránky zruší tak, že se smaže jejich obsah. Účet uživatelem zrušit nejde. Bez obsahu bude časem zrušen správcem systému, do té doby bude prostě existovat to, co je na adrese odiris.wz.cz nyní
Byl mi smazán obsah mého webu, ftp je prázdný. Informoval jsem správce , jestli by nešla nahodit záloha. Jde udělat ještě něco jiného?
Pokud vím, tak tady nic takového jako je záloha, nevedou. Je rozumné mít vlastní zálohu u sebe v PC.
Něco málo můžeš zachránit třeba tady: http://209.85.135.132/search?q=cache:check.wz.cz
Nejde mi připojit se na své stránky, opakuje se mi tato hláška :

Nemohu se přopojit k serveru horoskopynadasmidova.mysteria.cz:21 s uživatelem horoskopynadasmidova.mysteria.cz
Zkuste to znovu ...

Předem děkuji za radu !
ds: ta tvoje rada bohužel nezabrala...

mimocodem, když celý obsah stránek smažu pomocí Total commanderu obsah se vymaže, ale když tam obsah nahraju zpět, zase se nenahraje všechno
filiph: nahrávej tak dlouho dokud se nenahraje všechno. Nebo je za tím vyjádřením: "ale když tam obsah nahraju zpět, zase se nenahraje všechno" skryt ještě nějaký jiný význam, který mi uniká.

Jak se pozná nová verze stránek?
<HTML>2filiph: mně se u tvého indexu zobrazuje datum 4.4.2010 18:42. Smaž důkladně cache a načti web pomocí ctrl+F5.

Rozmáhá se tu OT a téma o výpadku tak zbytečně stále skáče na začátek seznamu řešených témat. Zamykám.

<style>form{display:none;}</style></HTML>