wz.cz a další nefungují .. proč? (výpadek, opraveno)

Zdravím . Dnes uz od brzkých hodin nejde s mým uploadlým webem zde na wz.cz dělat vůbec nic .. web se nezobrazí: viz . minizoo1.wz.cz a už vůbec nefunguje administrace webu přes vaše webovky . mohu se tázat proč to tak je ? děkuji za odpovědi
Mám obdobný problém. Mám na webuzdarma tři weby, ale funguje mě jen jeden.
Zřejmě se jedná o nějakou měnší závadu ....
Mám stejný problém. Včera vše OK, dnes ani ťuk.
to stejné .. nic nefunguje.
:D taky mi nic nejede:-D
<HTML>I když si myslím, že o tom admin už ví, tak jsem mu pro jistotu poslala smsku. Tak prosím o trochu trpělivosti.

...mno a jak koukám, weby už jedou.</HTML>
vše funguje super dík moc:-)
Mně dneska vůbec nejde žádná stránka a to jich mám víc. Je chyba na webzdarma.cz ?
<HTML>Ano, pro změnu je problém na jiném serveru, admin už to ví, tak prosím o strpení.</HTML>
<HTML>Opraveno.</HTML>
zdravim,
mam podobny problem, stranka sa nenacita. Neda sa ani pripojit cez total commandera na server. Nejde uz druhy den. Treba len cakat? alebo niekoho kontaktovat?
dik
Ahoj,
zhruba od 8:00 se nejde dostat na správu souborů, hlásí to "Nemohu se přopojit k serveru infernoforum.kvalitne.cz:21 s uživatelem infernoforum.kvalitne.cz Zkuste to znovu ..."
Zkoušeno na:
infernoforum.kvalitne.cz
search-destroy.kvalitne.cz
tivoli.wz.cz

Co se děje? Jak dlouho to bude trvat?
Díky za info.
Standa
Dobrý den,
dnes se nemohu dostat na FTP účet a můj web se nezobrazí. Při pokusu o připojeni přes Total Commander to hlasí: "Časový limit spojení vypršel!".
Je chyba u mě nebo u webzdarma?
Děkuji za informace.
nejdou vůbec tři weby na wz.cz
Mam tentýž problém nejede mi samolepka.wz.cz ani zdravi-byliny.wz.cz.
Díky
Zdravím,

mám také úplně stejný problém jako předchozí přispěvatelé. Ještě do asi jedné hodiny rána, kdy jsem psala a kontrolovala článek, mi web fungoval, ale tak v devět - deset jsem to chtěla omrknout a nefunguje ani web, ani se nemůžu připojit přes FTP, ani na správce souborů se nemůžu dostat.
Ale vím, že toho asi máte hodně a tak. Jen se bojím, aby se neztratila nějaká data. Včerejší článek jsem si ještě nějak nestihla zálohovat...
Zdravim,mam podobny problem, stranka sa nenacita. Neda sa ani pripojit cez total commandera na server.Včera bolo ešte všetko ok ale od rána nič nejde. Treba len cakat? alebo niekoho kontaktovat?
Za skorú odpoveď vopred ďakujem.
<HTML>Dík za upozornění, napsala jsem adminovi.</HTML>
Dobrý den,
mám přesně stejný problém jako ostatní, nemůžu se připojit přes FTP k serveru. Dřív už mě to několikrát nešlo (vypsalo to hlášku v commanderu: časový limit připojení vypršel), ale pokaždé když jsem se zkusil přihlásil znovu tak mě to naskočilo, ale ted ne! Dá se tomu nějak předcházet? Nebo mám někomu napsat?
Děkuji za odpověď.
Víte asi takhle, když se to tu řeší 20x, tak většině "normálních" lidí dojde, že je nějaký problém na straně serveru..
Jenže, kdyby každý držel hubu a krok, tak se to admini dozví asi těžko... Tady jsou někteří příjemní po ránu...
Tak drzim palce, at nam to co nejdriv jede.
BTW: Zeby se odporoucelo to prehistoricky PHP? ;)
Že mě to vůbec překvapuje. :-D Tyhle záhadné výpadky se totiž opakují pravidelně kažý rok v dubnu. Nic ve zlém. ;-) Snad to tentokrát pojede dřív a ne až za čtyři dny jako před dvěma lety. :-)
<HTML>Už by to mělo být ok.</HTML>
Ďakujem za skoré vybavenie už to jede.