Nefungující/nenačítající se stránky (většina *.wz.cz)

Zdravím. Dneska 2.5 mi nefungují stránky. Výpadky byly už dřív, ale dneska, jako by to někdo blokoval. 1.stránky se nenačtou - nepovolený přístup, 2.webzdarma - přihlásím se, odkliknu administraci, ale nedostanu se do správce souborů - bílo a hláška Nemohu se přopojit k serveru muzeumjirikov.wz.cz:21 s uživatelem muzeumjirikov.wz.cz
Zkuste to znovu ... Webovky muzeumjirikov.wz.cz
Zkoušel jsi se připojit pomoví FTP?

Je možné, že to také nepůjde neboť fórum je plné podobných dotazů. Jinak nezbyde než čekat než admin provede potřičné úkony

viz Tomík
Webzdarma poslední dny provádí upgrade a s tím mohou být spojené i případné potíže. Takže mějte strpení. A proč to nejde hned? Tato činnost není na pár minut, ale pár hodin, ale i pár dnů.
Aktuální nefunkčnost podle mě může být spojeno s přesunem webu. Server může ještě odkazovat na místo, které už bylo přesunuto, jen o tom neví. Nebo naopak. Server odkazuje na nové místo, kde ještě nejsou přenesená data. Nejsem admin, takže mé názory berte s rezervou.
4 ds

Jenda305:

galerie.html - 206 požadavků na server - 4,9 MB - doba načtení 54 s
index.html - 93 požadavků - 707 kB - doba načtení 6s

Jako se "ladí" auta tak se také "ladí" webové stránky. Když už jde server
špatně, tak mu ty tvé stránky v pohodě příliš ne



Tomu moc nerozumím, problém je, že se stránky nezobrazují korektně, konkrétně titulní strana a načítají se pomalu, nebo vůbec, pořád slyším stížnosti, takže to není můj subjektivní pocit.........
Jenda305:
Zkus to jako pan kníže na předvolebních plakátech a než admin dokončí ty rozdělané změny, tak se zkus podívat, jako pan kníže, nejprve na své vlastní chyby. Zkus se podívat na to, jak by vlastně webová stránka měla vypadat a uvědom si fakt, že nemáš server jen pro sebe. Uvědom si taky fakta, která jsi akcetoval tím, že jsi se na WZ registroval.
Bohužel je asi údělem freehostingů provozovat stránky jako je např. ta zmíněná galerie.html. To je pak je jen otázka času než se server zase dostane do stavu jako nyní.

Takže i stránky se dají ladit

ds:

Ty stránky takhle fungujou už víc jak rok, nemyslím si že bych něco porušoval! Zmíněná galerie nemá víc jak 37 mb. A tohle planý tlachání s tebou mi stránky nezprovozní! Jsou tam určité informace vázané na určitý čas, pokud se tyto informace nezobrazujou, jsou stránky k h.... pane kníže........
bohužel se musím přidat - nefunguje mě ani stránka (masaze-honza. wz.cz - hlásí nepovolený přístup), ani připojení na FTP
dejte nám aspoň nějakou naději, přibližný časový horizont ... takhle je to dost deprimující ... i když jsem si vědom, že co je zadarmo, to je prostě zadarmo ...
Jenda305 - ano je to zbytečné, nechápeš totiž nic z toho, co jsem se ti snažil naznačit

Honza: už to běží nějakou dobu a zdá se, že admin dělá ty úpravy přes víkendy a že vždycky udělá část - nejspíš jsi nyní v té části, která se předělává, takže až to půjde tobě tak se tu zase budou ozývat jiní
Me už to začalo od včera fungovat, stal se zázrak... admini sou bohové

ani jeden výpadek...
Jenda305: Pokud má titulní stránka 93 HTTP požadavků na jedno zobrazení, je napsaná špatně. Měl by ses vejít do 10.

Ale jak už jsem psal jinde: Server Nike, na kterém máš svůj web, má nějaké problémy. Až to admini vyřeší, tvé líné stránky budou opět fungovat.
to Thalia: Koukám, že to asi bude na dýl. Nemohli byste tam aspoň místo tý chyby 403 dát nějakou hlášku, že probíhá údržba/upgrade serveru? Aby bylo patrný, že web nebyl zrušen? Neustále musim lidem vysvětlovat, že jsem web nezrušil a že problém je s hostingem... Díky.
Bohužel to stejné. Už ani FTP nevalí dneska :-(
<HTML>Omlouváme se, ale přes víkend se objevilo hned několik problémů, všechny neplánovaně. Teď by mělo všechno fungovat.</HTML>
Tak jsem si dneska chtěl upravit stránky a už se mi nenačetly. Žádnou úpravu jsem neprovedl. Po nenačtení stránek jsem si vše obnovil ze zálohy a zkusil jsem stránky znovu načíst a nic. Dělám někde něco špatně?
Reklamní baner se mi načítá bez problémů
<HTML>Proč to píšeš sem?...
<a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14">http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14</a>

<style>form {display: none;}</style></HTML>