Nefungující/nenačítající se stránky (většina *.wz.cz)

Dobrý den, poslední dobou mi přestávají fungovat webové stránky, které mám u vás. Prohlížeč hlásí vypršel čas spojení. Než byl spuštěn redakční systém, nebo blog, bylo všechno vpořádku. Mám zájem jen o webový prostor, ale funkční. Zlepší se to? Jinak bych byl nucen od vás odejít.
Přidávám se ke stížnosti, nicméně odcházet nehodlám :). Poslední dobou je odezva webzdarma (konkrétně domény wz.cz) opravdu neúnosná, na stránky, kde běží PHPBB fórum se dostanu třeba až napodesáté.
Taky to samí no nejdou webovky, nebo když už se něco načte je to neuvěřitelně zasekaný, www.palivazanka.wz.cz
Dobrý den, také se přidávám do skupiny lidí, kterým nejdou webové stránky. Moje stránky www.kralikoviny.wz.cz se vůbec nenačtou. Mohu vědět, kde je chyba? Děkuji
Přesně tak, stránky se načítají pomalu nebo se nenačtou vůbec, totéž se mi stávalo asi před měsícem, poté to bylo zase dobré a teď to zase blbne, ale na doméně xf.cz mi stránky jiné organizace fungují bezproblémově, takže bude asi problém jen na wz.cz, ale byl bych rád kdyby se vše vyřešilo co nejdříve, protože jsem byl velice spokojený. Díky
Darkling:
nechápu proč dáváš na web obrázky typu hlavicka.png.
Myslíš, že tím chod serveru zrychlíš?
Poslední dobou všechno, co je na *.wz.cz jede katastrofálně. Bude se s tím něco dělat? Díky.
Autor: ds (ds.mysteria.cz)
Datum: 19. 04. 2010 20:23

Darkling:
nechápu proč dáváš na web obrázky typu hlavicka.png.
Myslíš, že tím chod serveru zrychlíš?

Nechápu jak to myslíš, jako co jinýho by tam mělo bejt ?
Autor: tony (katkadrnkova.wz.cz)
Datum: 20. 04. 2010 12:38

Poslední dobou všechno, co je na *.wz.cz jede katastrofálně. Bude se s tím něco dělat? Díky.

Tím to nebude, mam i jinej web(staford-zuzanka.wz.cz) na .wz a ten jede vpohodě.
<HTML>To je tím, že malá část wz.cz webů je na jiném serveru než ostatní a staford-zuzanka.wz.cz je mezi nimi.</HTML>
Tak to je dobře, ještě kdyby tam byly i ostatní weby :D
a mohl bych se zeptat kdy by to mohlo zase fungovat normalne? protože dříve to bylo super:-)
Už tu někdo ví nějaké info o tom, kdy to bude vše zase fungovat normálně? Včera mi to fungovalo cca 2 hodiny a dnes to zase nejde. Už je to docela dlouho a ještě jsem se nedočkal žádné odpovědi. Děkuji
Thalia napsal:
>
> To je tím, že malá část wz.cz webů je na jiném serveru
> než ostatní a staford-zuzanka.wz.cz je mezi nimi.

To je dobré vědět, ale znamená to, že se nic nezlepší a máme jít jinam ? Dík.
<HTML>Já jsem žena :-).

Samozřejmě že to neznamená, že se nic nezlepší. V průběhu tohoto týdne dojde k posílení HW a tím pádem i ke zlepšení situace. Nebudu říkat konkrétní termín, to už vím že se nevyplácí, ale pracuje se na tom a bude to snad brzy.</HTML>
Ano, mám podobný problém - je zvláštní, že to chvíli nejde, chvíli bez problémů - pozoruji to již tak dva týdny. Držím palce, ať se to vyřeší
Martina
To Thalia
Samozřejmě že to neznamená, že se nic nezlepší. V průběhu tohoto týdne dojde k posílení HW a tím pádem i ke zlepšení situace. Nebudu říkat konkrétní termín, to už vím že se nevyplácí, ale pracuje se na tom a bude to snad brzy.

IMHO, že takové věci jako jsou změny HW a možné výpadky webů by měly být zveřejněny na hlavní stánce.
Poslední znímka je ze dne 8.3.2010 o tom, že jste spustili nový redakční systém. (i když předchozí příspěvek je vlastně 2 roky starý, ale zase na druhou stranu to v podstatě 2 roky nějak fungovalo)

Uživatelé mají právo být informováni o možné nedostupnosti jejich aplikace.
Mě osobně tyto výpadky způsobují vážné problémy.
<HTML>Pokud je mi známo, výpadky nejsou následkem změny HW, ale naopak. Ke změně HW dochází proto, že už těch výpadků bylo u tohoto serveru v poslední době až moc.

P.S. výpadky ti možná způsobují vážné problémy, ale větší problém ti může způsobit to, že závažným způsobem porušuješ pravidla zobrazování reklamy.</HTML>
Nechci se zde o ničem dohadovat, ale nejsem si vědom, že bych závažným způsobem porušoval pravidla zobrazování reklamy.

V podmínkách (http://www.webzdarma.cz/podminky.html) je uvedeno:
2. Poskytovatel služby si vyhrazuje právo:
vložit na uživatelské stránky reklamní proužek a to buď na úvodní stránku nahoru nebo na všechny stránky dolů - dle výběru uživatele, příp. reklamní lištu na všechny stránky nahoru (to vše podle volby uživatele)

Já zvolil variantu "Reklamní proužek na úvodní stránku".

Pokud se mýlím, prosím, opravte mne a uveďte co je špatně. Třeba i na můj kontaktní e-mail, kde to můžeme vyřešit.
Děkuji
Když si pročteš podrobně podmínky včetně toho doplňujícího odkazu "podmínky zobrazení reklamy", tak se tam dočteš proč porušuješ podmínky.

>> Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.
Souhlasím, o jednu větu předtím je tam psáno:
A opět jej lze přesně umístit pomocí značky <!--WZ-REKLAMA-1.0-->.

Pokud si tedy někdo dá práci s tím aby se podíval na zdrojový kód stránky, jistě najde sekvenci:

<div align="center"><h3>Reklamní informace</h3>
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
.....
</div>

Nerozumím tomu, proč se baner nezobrazí, ale umístění tam je.
<HTML>Banner už se vložil na tu vstupní stranu a podle tvého nastavení se ani jinam vkládat nemá, takže do dalších stránek se už logicky nevloží, i když je v nich značka. Takže jestli ho chceš mít v těch Reklamních informacích, musíš ho tam ručně nakopírovat. Navíc banner nemůže být na stránce s přesměrováním, takže z té vstupní strany je třeba odstranit to automatické přesměrování. Imho je ta vstupní strana zbytečná. Ale to už jsme tu velmi mimo téma, takže tímto tuto <strong>debatu na téma reklama končím</strong>.</HTML>
OK napravím
Vážení správci,

problém s načítáním stránek stále přetrvává. Od 11. března 2010, kdy jsem stránky (vstez.wz.cz) uvedl do ostrého provozu, máme stále potíže s velmi pomalým načítáním stránek. Často se nepodaří stránku načíst vůbec, což způsobuje odlogování přihlášených uživatelů a další problémy. Na problémy jsem upozorňoval již 12. 3. 2010 v postu http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=61205&t=61205, poté došlo k přechodnému zlepšení, ale v poslední době se potíže objevují znovu. Byl bych velmi rád, kdyby byl tento (dle počtu příspěvků v tomto vlákně) ne ojedinělý již delší dobu trvající problém vyřešen. Mohl by nás (poškozené uživatele) někdo informovat v jakém časovém horizontu dojde k nápravě? Jinak už mě napadá pouze přesun stránek na jinou Vaši doménu, abych se vyhnul stávajícímu serveru, nebo přechod na jiný webhosting.

S pozdravem
Václav Jára
Zdravím, stejně jako většina přispívající, i já mám problém s načítáním webových stránek: http://www.vilajosefina.wz.cz - většinou se nenačtou :-(!