Nefachá to!

Nefunguje mi stránka, už druhý den! Co se dejeeee? A dívala jsem se na pár stránkech s koncovkou WZ a taky nejdou...
Funguje.
Me to proste nejde... tobe ma stranka funguje normalne? Dik za odpoved...
Jj sojkovci tvoje stránka jede v pohodě a mě taky :)
me de taky v poho
sorry tebe sem zapoměl zmínit :))
Anitka: Ano, tva stranka normalne funguje.
Me to, ale od vcera proste nejde... nemuzu se dostat ani na ftp... a volala jsem do Kladna, kde mam zname a jim taky ma stranka nejede. Nevite cim to muze byt? Proste to tam naklafam, chvili se to nacita a pak se mi zobrazi, ze SERVER NELZE ZOBRAZIT... jsem zoufala... :o((
A totez mi dela treba u stranky www.thesims2.webzdarma.cz
A kdyz kliknu na Vase stranky, tak se mi normalne nactou...
Teda nenajede mi stranka http://vesmir.unas.cz/
<HTML>
meli jsme tu od patku utok na jeden ze serveru takze jsem musel nejake adresy vyblokovat ... nahodne jsem to testoval a vsechno to byly adresy z bulharska ... a ted koukam, ze v tech blokovanych adresach byla i sit volnyho

... vyradil jsem tyhle adresy</HTML>
Miro a kdy to zase pojede? Ja tu umiram... ale mooooc ti dekuji za vysvetleni!
<HTML>zadna z adres vol.cz uz ve firewallu neni</HTML>
Mira- uz to facha! DIKY, jsi zlatickooo! :o)
Potřeboval bych poradit ohledne stahovani z meho webu. Delam web pomici MS Frontpage nebo Publisher. Mam problem s tim, ze kdyz chci stahnout z meho webu soubor tak to nejde. Mam tam dany hypertextovy odkaz, ale kdyz na neho kliknu tak to hodi chybu (je asi nastavena spatne cesta k tomu souboru). Jakou cestu mam dat do hypertextoveho odkazu...? Muj web je www.aleks.wz.cz, zkuste to a poradte. Diky
Aleks%3
Aleks%3 To jako staci? A co kdyz budu chtit aby se dal stahnout nejaky dokument nebo rarko (napr. text.rar). Co zadam do hypertextoveho odkazu.....? Aleks%3/text.rar? Diky
hm omlouvám se... výše v tom příspěvku bylo něco poněkud méně uctivého o tom, že není třeba jeden dotaz psát do mnoha threadů. Sice tam bylo "s prominutím", ale asi to nestačilo...

No každopádně koukám že jinde se ti už snaží pomoct - ono je pak taky jednodušší sledovat, co ti kdo radí, když to máš všechno pěkně pohromadě v jednom, svém threadu.
Mam stahnute nejake fora a chtel bych je dat na web. Jsou ale v PHP a ja nevim jak je umistit na svuj web. Neumim s HTML a tak vse delam MS Publisher a to PHP nepodporuje. Nevite jak na to? Nebo nema nekdo forum v HTML. Muj email je alss@seznam.cz . Diky
Sem tam se stává, že to chvíli nejde, chce to zvyk a pevný nervy, když na tu stránku "NUTNĚ" potřebujete ;)
Zdravim,aj si ted nahrala vsechny soubory snad a nevim co jeste mam udelat aby uz ty stranky fungovali,poradite mi nekdo?
kdyz na ni najedu tak mi to napise ze zrejme chybi soubor index.html,index.htm, index.php v korenovem adresari..ja ho normalne nahrala s ostatnima jen nevim jestli to neni spatne..
je to citlivý na velikost písmen.