Download

DD, zacnu rovnou problemem, asi pred 2 dny jsem si nahral na Wz svi stranky, ale je problem pri stahovani neceho a to ten, ze to dycky spadne jeste nez se to dotahne, to windowsacky sosatko napise vklidu dokonceno i kdyz to ma treba stazeno jen 500kB.. z 3 MB... je to na Wz normalni?... nebo je nejaky vypadek.. a casem se to zpravy... dekuji
<HTML>casem se to spravi, soucasny poskytovatel neni schopen dodat dostatecne tlustou linku :(</HTML>
to byla ironie?
<HTML>proc?</HTML>
mira casem?... tim myslis jak dlouho?...
mira: ja nevim... mě to příjde dost rychlý :)
a co to je ted vlastně za linku ? a má bejt ?
o rychlost mi nejde, ale o to, ze mi sosatko hodi dokoncene stahovani a ono to stahne treba jen 2 MB nebo i min... .. a kdyz uz sme u ty rychlosti, tak taky neni nejak xtra.. :( (15 kB) btw nepomuze kdyz to presunu na jinou domenu krom wz.cz ?....
Vision: používej getright a je to
ono to neni tak jednoduhy, pac to mam pres pocitadlo downloadu, a getright to sam nechytne, a myslite si, ze naci lidi co jezdi na Sk8 umi s PC?..... ja osobne getright pouzivam...
No já používám FlashGet, dala jsem jen přes pravý tlačítko a Download stahovat Rodney Mullen THPS 4 (11 MB .wmw) a stáhlo se mi to během minuty a půl rychlostí přes 100 KB/s...

>>myslite si, ze naci lidi co jezdi na Sk8 umi s PC?
A proč by nemohli? Navíc kliknout pravým tlačítkem a místo Uložit jako kliknout na Download mi teda nepřijde moc složitý...
vision: to je jako kdybys rek jesli bill gates umi pouzivat pocitac.. jesli to neumis nesvadej to na desku.
no oni skateri u PC moc casu netravi, tzn vetsinou asi tahujou nomalnim windowsackym sosatkem.... ja jsem na sk8 prestal jezdit, pze uz mi na nic krom PC cas nezbejva... :) (taky du obcas do skoly :) ), ale preci soubor par mega velkej musi jit bezproblemu stahnout cimkoliv ne?...
dyztak podivejte na tehle screen.. www.sk8-snb.wz.cz/stahovani.JPG btw to video ma mit 4.5 MB... coz i pri stahovani ukazuje nez to spadne...