Nefunkční web a FTP připojení 9.11.2010 [opraveno, zamknuto]

Mám problm se zobrazením webu - Nepovolený přístup nebo chybějící index.htm atd. - tento problém byl již s weby wz před několika měsící mohu se zeptat co se děje?
Dobrý den, opět nefunkční web http://hokejkv2.wz.cz, prosím o opravu
Dobrý den, ten samý problém u webu www.hazenabph.wz.cz . Přes FTP hlásí neplatný login či heslo, přilognu se do správy na webzdarma, ale systém souborů se mi nezobrazí.
Dobrý den, mám taky ten samý problém, internetové stránky se nezobrazují, připojit se nelze jakýmkoliv zbůsobem.
Také můj web dnes nefunguje. A není to poprvé.
Máme stejný problém
<HTML>Ahoj všichni, admin na tom pracuje.</HTML>
Dobrý den.opět nám nejdou už po několikáté naše stránky www.marguarita.xf.cz.a nejdou taky stránky s příponou wz.cz
prosím o nápravu.
děkuji
Lukáš
<HTML>Tak už by mělo vše fungovat.</HTML>
Dobrý den .. hlásím nefunkční připojení k FTP u stránek www.mzdm.xf.cz . Předem děkuji
MZDM: Nefunkční znamená co? Píše to nějakou chybu? (viz vlákno s 530 login incorrect ;)
Dobrý den. Na http://masaze-zboril.wz.cz hlásí


Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.


Včera ještě fungovalo - nic tedy nechybí.

Předem děkuji za nápravu
Zkus nahrát stránky znovu.
Já osobně bych stránky zkusil nahrát znovu, ale nepřipojím se na ftp server :-/
Hlásí to snad nějakou chybu?
Jasně píše, objevil jsem tento thread - http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=62937&t=62937

Popravdě se mi ale nezdá, že by blokovali moji IP, IP adres mám totiž několik (všechny statické veřejné nesdílené). Připojení nefunguje ani z jedné z nich. Možná blokují celý rozsah nebo je problém prostě někde jinde :-)
Udržujte paniku, chyba není na vašem přijímači :-)).
Jsa pouhým pasáčkem vepřů, nemohu pochopit, proč admin nevyvěsí nějakou hlášku např. formou dočasné náhrady stávající 403 stránky nebo moderátor nevyvrhne něco sem, aby si ušetřili ty tuny zoufalých výkřiků. Holt to asi admin zjistí později, než uživatelé...
Dobrý den.
Stránky dnes od rána hlásí:

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Ještě včera fungovaly bez problémů, kde je chyba?
graver: :-))) alespoň něco pobavilo po ránu...
Za posledniho pul roku jsou stranky nefunkcni minimalkne jednou za 14dnu, i na free server to je docela dost. Navic to jsou porad dve stejne hlasky co se opakuji takze asi i stejna pricina :-/
To je zajímavé. Za několik let jsem měl tuším jeden krátkodobý výpadek - také na *.wz.cz - bez ztráty dat. Každý má prostě jinou zkušenost.

Pokud ti na stránkách skutečně záleží, je dobré si vybrat nějakou hezkou doménu 2. řádu a najít si placený hosting.
Mám stejný problém, mé stránky www.darkcherry.wz,cz hlásí Nepovolený přístup!, přes FTP se nepřipojím - 530 login incorrect. Správce souborů hlásí
Nemohu se přopojit k serveru darkcherry.wz.cz:21 s uživatelem darkcherry.wz.cz

Zkuste to znovu ...

V podpoře jsem se dočetla, že toto se děje, když je účet smazán.
Co se vlastně děje?
Dobrý den.
Stránky www.derbyteam.wz.cz dnes od rána hlásí:

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Ještě včera fungovaly bez problémů, kde je chyba?
Vypadá to, že admini WZ hromadně mazali weby soustavně porušující pravidla webhostingu. V tuto chvíli bude nejlepší stránky nahrát znovu.

Ti, kteří se nemohou ani přihlásit na FTP, nechť si prohlédnou a přečtou první příspěvek

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=62937&t=62937
To není příliš pravděpodobné:
1. nepřístupné jsou i weby, které zjevně podmínky neporušují
2. není funkční správce souborů
3. asi nejde o blokované IP - přes ftp se nepřihlásím ani z jiné IP