Velké množství reklamních proužků

Dobrý den,
na mých stránkách http://naslouchatka. prodejce.cz se mi reklamní proužky štosují od zhora dolů pod sebe. Stránky jsou nefunkční a hlásí to nějakou chybu, ale nemůžu se dostat ani do svého editoru stránek, abych tam něco změnil. Stalo se to pravděpodobně poté, co jsem změnil umístění dolu, na každé stránce.
Děkuji za pomoc, Karel
<HTML>Ano, to je tou změnou nastavení na Dolů. Teď je v každém souboru a protože na stránku vkládáš několik souborů najednou, tak se i reklama zobrazuje několikrát/mnohokrát najednou. Změň nastavení na Nahoře a nahrej stránky znovu - pomocí ftp klienta.
Kód banneru si nejdřív nakopíruj nejlépe do patičky, cestu k souboru s patičkou pak vepiš v nastavení vkládání reklamy do Relativní cesty k souboru s reklamou.</HTML>
Něco jsem udělal, ale nepomohlo to:-(. Já mám stránky v php a pokud se nedostanu do editoru tak to neumím udělat. Prosím poraďte. Díky
Thalia ti psala, že POMOCÍ FTP KLIENTA. Tím se samozřejmě NErozumí ten v administraci webu, ale například Total Commander - viz. http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Díky za pomoc.
Pomocí Total Commanderu a dokonce jsem se dostal do admin.php jsem to uložil znovu. Předtím jsem to nastavil na Nahoře a nic se neděje je to stejný. Nemá to nějakou prodlevu, než se to změní?. Díky Karel
možná F5 prodleva by mohla pomoci :)
Dokud nesmažeš (nebo jinak neopravíš) ten starý obsah webu a nenahraješ čisté soubory, tak se té reklamy nezbavíš. Přečti si znovu, co ti psala Thalia. F5 ani jiný svatý ti nepomůže...
Hmmm, tušil jsem to:-(, koupil jsem si doménu a webhosting a nahrál to tam a ta reklama je tam furt. 14 dní jsem to dělal. Ale když to chci upravit např. v Dreamweaveru, tak jak je to php, tak mi to ukáže prázdnou stránku, jak to mám opravit? Nechci to dělat znovu.
Asi jsem za Lamu:-), děkuji.
Jé, už jsem na to přišel. Je to úúúúplně jednoduchý :-))), ale pracný. Hezky jedno php po druhym umazávat reklama webzdarma, paráda.
Děkuji všem za pomoc. KArel
<HTML>Pracný to být taky nemusí, stačí jen prostě nahrát soubory znovu z počítače.</HTML>