Nemám oprávnění pro tvorbu tabulek v databázi?

Při instalaci fóra phpbb3 mi to v jednom z kroku píše: bjevila se velmi závažná a nevratná databázová chyba. Toto může být způsobeno tím, že daný uživatel nemá příslušná práva vytvářet tabulky – CREATE TABLES nebo vkládat – INSERT data, atd. Podrobné informace mohou být uvedeny níže. Nejdříve kontaktujte vašeho poskytovatele hostingu nebo fórum podpory phpBB pro další pomoc. ..

A když se následně kouknu do phpMyAdmin .. tak mi tam vyskakuje upozornění, že nemám oprávnění ...

Co s tím? Jak to oprávnění získat ?!
<HTML>Proč je (tedy bylo, to druhé jsem smazala) to tu dvakrát? A jistě se nespletu, když si budu myslet, že to máš i na fóru na jakpsátweb. Podle toho co píšeš tam, je problém v tom, že se skript snaží vytvořit tabulku, která už existuje. Takže pokud se instalace ještě nepovedla, tak smaž obsah databáze a spusť instalaci znovu s prázdnou databází.

Co se týče oprávnění, to nemáš jen na vytváření databazí, tabulky samozřejmě tvořit můžeš. Např. teď máš databázi plnou tabulek phpbb.</HTML>
Ale já to nechápu .. kde by se tam ta tabulka vzala, když jsem předtím žádnou nezakládal?