Výpadek na serveru nike 29.1.2011 [opraveno]

Zdravím, chtěl bych se zeptat proč mi byli zrušeny stránky www.bravohits.wz.cz?
Díky za odpověď
to isté mi robí aj na www.minspravodaj.wz.cz
Spíše si myslím, že jde o chybu. Můj web taky nejede, pravděpodobně něco (opět) odešlo.

Prosím administrátory/moderátory o vyjádření, co je špatně.
to co máte vy je asi něco jiného mě se tam zobrazilo 403
Chyba 403 - Access denied/Forbidden - se mi zobrazuje celý den. Teď pro změnu už vůbec nic (dle všeho je server vypnutý).
takže myslíte, že mi web nebyl smazán, ale je server je mimo provoz?
rozhodně ;) některý server nejede a proto se některé weby nezobrazují... nezbývá než počkat na zásah administrátora
doufám, že ten problém jak říkáte je v serverech, takovou práci jsem si s tím dal...
díky za uklidnění
Vypadá to, že nejedou servery Nike, Hera, Siva-2 a možná i další. Na pingy však reagují, tak se to snad za chvíli rozběhne.
asi chyba na serveru, nejprve mi jeden web hazel 403 a nešlo se připojit na ftp, teď nejedou oba weby...

to Lukáš: zálohovat, zálohovat, zálohovat
<HTML>Pokud já vím, nejde jen server nike. Admin na tom pracuje.
<style>form {display:none;}</style></HTML>
IgMen: Nejlepší je mít originály u sebe a na server posílat kopii. Často to ani jinak nejde, když si web generuji programem, který na serveru není.

Pak už jen zálohovat data z databáze. Nejlépe automatizovaně.
Ten isty problem, zablokovane stranky aj FTP, admin panel FTP cez prehliadac tiez... Prosim o opravu a vyriesenie problemu.
já to mám web uložený na flešce
Mám stejný problém na adrese: http://karatetanvald.webzdarma.cz/
Předem děkuji za vyřešení problému. J.
Všiml jsem si, že prazske-tramvaje.wz.cz jedou. Až teď vidím, že první dotaz byl na bravohits.wz.cz, které běží na Nike. Ale chvílemi mi nejelo ani fórum, tak jsem uvedl i Sivu.
Tak ci onak, robilo to problemy aj z nacitavanim portalu webzdarma, moja stranka zatial stale mimo, ale vidim ze sa nieco deje a to ma upkojilo, Dakujem celemu webzdarma, za odvedenu pracu
nemohl jsem se přihlásit na bravohits.wz.cz tak jsem využil nick druhého webu
taky mi nejede stránka
http://www.serbachart.xf.cz/
Spojení přerušeno
Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.
už je to ok
taktéž funkční.. děkuji administrátorům za dobrou práci

:-)