Nastavení služby FTP na kameře

Zdravím, potřeboval bych poradit, co mám vyplnit na ip kameře jako údaje pro odesílání obrázků.

Už jsem si pročítal jak bych to měl nastavit ale nejde to (aby mě nebylo vyčteno:D). Třeba na S webu to vyplňuju trochu jinak ale tam to jde.
FTP Server ftp.sweb.cz
FTP Port 21
FTP User user name
FTP Password *
ale když tam vyplním
meteo-frydlant.cz tak nic, když tam dám meteo-frydlant.wz.cz taky nic (plus heslo na webzdarma), co teda dělám špatně? Děkuju.
<HTML>Server i user name je meteo-frydlant.wz.cz. Jak často to hodláš posílat? Provozování kamery bude pravděpodobně porušovat podmínku:

Je zakázáno:
* provádět na serveru zátěžové testy nebo spouštět skripty, které by mohly způsobit zpomalení či znepřístupnění některých služeb serveru</HTML>
díky, zkusím....no chtěl jsem to mít cca. 10s:Dale jestli to nejde tak nic, nevím jakej by byl min. intervalový limit 10minut nebo jestli vůbec, ale kdyžtak kameru teda můžu mít na jiným serveru a zde bych měl jen okno na otevření (ale stejně jsem ještě nenašel správný skript tak je to zatím jedno, jen jsem to chtěl zkusit.-)
<HTML>No tak 10s rozhodně ne :-). Toho by si rychle všimnul admin a měl bys po legraci :-).</HTML>