Nepovolený přístup!

Ahoj,
Stránky mi nefungují. Píše to:
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)


Přitom jsem nic neměnil a ani nemazal. Prostě jeden den mi to šlo a druhý den nic... Nevím co mám udělat (zkoušel jsem znovu nahrát index a stejně nic)

Doufám, že zde není stejné téma.
Mně stránky squadron.webz.cz fungují. Zkus vyčistit cache prohlížeče.
squadron.webz.cz mi taky fungují, ale nenapsal jsem, že mi nefungují squadron.cz :-( asi to bude v doméně ...
<HTML>Pak je to o ničem, když neřekneš, které stránky ti nefungují.</HTML>
Mám pocit, že jsi provedl něco, co zřejmě nebude fungovat.

Pokud chceš propojit doménu squadron.cz se stránkou squadron.webz.cz, pak musíš požádat administrátora, aby ti to povolil.
Pouhé doplnění IP adresy do DNS záznamu nestačí.
Já už to takle mám cca půl roku a všechno do teď fungovalo. Doménu mám připojenou se stránku přez admina... Jak říkam tekhle mi to všechno fungovalo.
<HTML>Zdravim,
sorry za problem, vzniklo to pri presune webu medzi servermi.. uz vam to funguje.</HTML>
Díky za vyřízení :-) . Chvílema jsem se už bál jestli jsem něco neudělal špatně. Děkuji
Mám stejný problém :-( také mi nefungují stránky, aniž bych něco vymazala.
ja tiez, nejde mi FTP.... :(
Toto isté robí aj mne
Nedá sa zobrazovať stránka www.minspravodaj.wz.cz

V prípade, že chcem nahrávať súbory píše toto:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru minspravodaj.wz.cz:21 s uživatelem minspravodaj.wz.cz

Zkuste to znovu ...
Take mam vypadek na webech *.webz.cz :(
vladka.wz.cz - stejný problém ...
Tak koukám na své weby:
myslivost.wz.cz
msracek.wz.cz
padmavati.wz.cz
psniva.wz.cz

a neotevře se mi ani jeden.
mam stejny problem. zda se, ze je nekde chyba na webzdarma ...
Tentýž problém (puntik.wz.cz). Doufám, že oprava nepotrvá dlouho. Zrovna nyní bych dost potřeboval, aby stránky běžely.
Mám naprosto stejný problém na
www.sportingbabice.webz.cz
ten isty problem!

www.obecdavidov.euweb.cz
Stejný problém u všech stránek které spravuji : sikula.euweb.cz
penzion-malenice.wz.cz
rodeomalenice.wz.cz

příhlásím se, ale nelze spravovat soubory... a stránky neběží
Já u svých stránek (motyli.wz.cz) mám stejný problém, jako tito ostatní - také mám "Nepovolený přístup". Útok hackera, nebo jste něco někam přesouvali?
tez na moji strance ferry.webz.cz
ahoj.
stejný problém

všechny stránky které mi končí wz.cz-nepovolený přístup
u kvalitně.cz nebo xf.cz borec.cz... je to v pořádku
kde je chyba..?
taky mi stránky nemakají asi se ztratily hromadně nějaka data
Stejný problém a nejdou ani opětovně nahrát.
<HTML>Vas se tu seslo, ale vsichni jste mimo tema. Problem se resi,za chvili to snad bude v poradku.

V případě nějakého dalšího výpadku sem nepište. Nejdřív se podívejte, zda už někdo vlákno na téma výpadek nezaložil a pokud ne, tak ho založte sami. Díky.
<style>form {display:none;}</style>
</HTML>