zobrazovani fotek

Mam dotaz-problem. Na zdejsim webu mam ulozene fotografie, ktere obcas presentuji v ruznych internetovych galeriich ci diskuznich forech. To vse probiha tak, ze se do prislusneho policka v danem web-foru napise odkaz na fotku na me webove strance a ta se pak zobrazi u prispevku. Donedavna fungovalo vse v poradku, ted se fotografie nechteji zobrazovat. V cem je chyba? Jinak prohlizeni fotek z mych stranek funguje naprosto v poradku.
Dekuji.
Je mi lito, ale bohuzel krome Vas slusnych jsou i i uzivatele, kteri toho zneuzivali a server byl tak neumerne zatizen. Pro male soubory toto omezeni neplati.
Ach jo!

Proc se o tomto clovek docte az v odpovedi na nejaky dotaz. Opravdu si myslim, ze by tu mela byt stranka s technickymi informacemi typu - co jde, co nejde, presne limity (ne "male soubory" - co to jako je?).

Takhle mi to prijde, ze provozovatele chteji, aby tu byli jen uzivatele - lameri.
Ja to beru, neco na tom je. Ale nejde nam o to, aby se uzivatele nedozvedeli jak to je, ve skutecnosti na to jen nebyl cas ;(

Situace se ale uz zmenila, muzu prozradit asi tolik, ze se mate na co tesit. Jiste je momentalne tolik, ze velke zmeny budou jeste tento mesic.
me to taky prekvapilo, ale dneska jsem si udelal maly php skriptik, ktery mi zobrazuje obrazky v adresari ... viz
<br>
<a href="http://mazy.webz.cz/my_pics/cats/">mazy.webz.cz/my_pics/cats/</a>
<br>
je sice jeste hodne nedokonaly, ale jinak zvlada zakladni veci, ktere po nem chci ;-).
<br><br>
co se tyce webzdarma.cz, je to imho velmi dobry, mozna nejlepsi freehosting tady v cechach, drzim klukum palce, pro firmu rodicu mam i zaplaceny web na placenem anoweb.cz ... a jsem naprosto spokojeny (i kdyz na te pracovni strance zrovna vubec nedelam ;-))