Nefunkční web po příhlášení žádný soubor

Dobrý den,
nefunguje web reslovka.euweb.cz po přihlášení jak přes ftp tak web není vidět žádný soubor a nelze ani žádný nahrát.
Děkuji za opravu.
Už po několikáté nejde web. Můžete podat vysvětlení?
Oprava názvu webu ! Už po několikáté nejde web. Můžete podat vysvětlení?
Dobrý den,
mám úplně stejný problém na svém webu vkpm.webz.cz. Opravu potřebuji opravdu nutně! Zítra bude pozdě... Nebo mám soubory nahrát znovu, aby web fungoval?
Děkuji za opravu nebo aspoň odpověď.
Stejný problém. Jsem zvědav na vysvětlení a opravu. Nebo se dozvíme - "co by jste chtěli zadarmo - žádné záruky"?
... stejný problém.
Děkuji.
Dobrý den,

stejný problém, prosím o obnovení přístupu. Díky.

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.


Forbidden access !
There are more possible reasons: missing file index.html, index.htm, index.php etc., access rights configuration etc.
<b>Mohl by se prosím někdo z adminů aspoň vyjádřit, zda je ztráta souborů dočasná, nebo trvalá? (mám hodně starou zálohu - mám ji tam znova nahrát, nebo čekat, že vše napravíte)</b>
Ani zálohu nenahraješ, nepustí tě to k FTP ani přes prohlížeč. Sand to brzy opraví.
Stejný problém, laskavě s tím něco udělejte, prosím.
I já mám stejný problém na stránce delphi-fansub.wz.cz. Na účtu mi to hlásí, že nemám žádné soubory, a ani přes prohlížeč tak přes FTP nelze je znovu nahrát.

Zajímalo by mě, zda je to jen dočasné, nebo trvalé :/
takiež nefunguje moja stanka ozknm.euweb.cz kedy to asi opravite ?PLS potebujem tam surne aktualizovať súbory .
Asi nás bude více, také mi nefunguje vika.wz.cz
Díky za zprovoznění!
Díky moc, už to jede;-)