Muj web nefunguje.

Dobry den,
Dnes prestala fungovat moje domena lekce.wz.cz.
Na email mi zadne vysvetleni nedorazilo a nejsem si vedom, ze bych porusil nejake pravidlo. Mohu vedet co se stalo?
taky mi nejede web ani ftp píše že není index
Dobrý den,
také nefunguje muj web, vcera večer bylo vse bez problemu. Do administrace se prihlasit muzu, ale pres FTP se nelze prihlasit.
uzivatel landseer.wz.cz
Me to s tim indexem pise taky. Tak jde asi zrejme o nejakou docasnou chybu...
Mám stejné potíže.
Také mě to píše index chybí, ale včera vše fungovalo bez problému, když se přihlásím a chci dát správu soborů hází mi to chybu:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru caramelka.webz.cz:21 s uživatelem caramelka.webz.cz

Zkuste to znovu ...
Také mě nefunguje a není to prvně. Už se to opakuje po několikáté. Může někdo vysvětlit proč? www.perloveudoli.wz.cz
Můj web taky nefunguje a včera ještě v pohodě. No jo, jedna bouřka a zase výpadek...
Stejný problém pneu-bednarek.wz.cz

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru pneu-bednarek.wz.cz:21 s uživatelem pneu-bednarek.wz.cz
Zkuste to znovu ...
Moje karfikuvdvur.webz.cz má to samé, nejspíš se porouchal ten soubor ftp.class.php ...
Muj web pardalove.xf.cz taky nefunguje. Funguje pouze administrace, ale ftp ani web nejde.
Beru zpět, začalo to chodit.
jj, uz to jede.
tak, už to zase nejde, do administrace se přihlásím, ale ftp ani webové rozhraní nefunguje (i přes odkaz v adminstraci) - hlásí:
Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Please login with USER and PASS in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru taichi.unas.cz:21 s uživatelem taichi.unas.cz
muj druhý web ecs.unas.cz funguje bez problémů
Děkuji za nápravu
Neběží mi ani www.jirkacbx.wz.cz přes web rozhraní,kambych rád nahrál foto a video z dnešního rallycrossu.
Po zadání adresy,at ručně nebo přes odkaz to píše,že spojení se serverem nebylo možno navázat.
Škoda.Vcelku dlouhou dobu byl webzdarma jeden z těch lepších hostingů.Asi nezbyde než přejít ke konkurenci.