Odeslání formuláře => Service Temporarily Unavailable

Dobrý den, hledal jsem něco o tomto problému, ale nikde jsem nic nenašel. Dnes od rána není možné na mých wz.cz stránkách odeslat formulář (login, atd....), vždy to po odeslání hodí chybu 503 Service Unavailable. Vše ostatní, tedy php vč. databáte a ftp normálně funguje. Na jiných wz.cz stránkách jsem tento problém nezjistil. Včera to jelo v pohodě. Udělal jsem něco špatně? Zasekala se paměť?
Tak je zajímavé, že z jiné IP adresy to funguje.
Dnes se mi stalo to samé a z jiné ip adresy mi to také funguje. Neví někdo řešení na tento problém?
Přijde mi, jako by si server Apache držel pro každou IP adresu určitý limit pro příjem dat z formuláře (metoda POST), přičemž starší data jsou postupně uvolňována z paměti, protože po pár hodinách to zase dovolí několik zaslání dat z formuláře (např. login). Ještě v pátek to ale chodilo normálně. Přitom server nebyl nijak zatěžován, jednalo se max. o desítky kB za hodinu, spíše méně. Předpokládám tedy, že chyba je výhradně na straně serveru. Hledal jsem na netu více o tomto problému, ale podle všeho to není standardní chování a proto je asi nemožné tuto věc řešit např. v php souborech.
A bude na tohle tedy nějaká odpověď?
Nějaká odpověď či řešení by skutečně bylo žádoucí. Takhle v podstatě nelze ani spravovat žádný redakční systém či diskuzní fórum, stačí odeslat pár stránek s nastavením a konec. Pokračování za hodinu :(
Databáze na WZ má své limity v počtu otevření a počtu dotazů za hodinu. Některé úchylné redakční systémy dokáží tyto limity vyčerpat během několika málo zobrazení stránek (pro zobrazení jedné stránky mají i několik desítek dotazů do MySQL). Takové redakční systémy jsou na WZ nepoužitelné a je potřeba je nahradit jinými.

Totéž platí i pro diskuzní fóra.
<HTML>V tomto případě nejde o problém s limity db, o kterých píše Kit.

Admin udělal nějaká opatření proti comment spamu, asi bude nutné v nich upravit limity. Na tohle téma jsem ho upozornila, měl by vám sem napsat.</HTML>
<HTML>Zdravim,
ako pise Thalia, ide naozaj o system ochrany proti comment spamu. Diky za feedback, urcite necheme aby boli obmedzovani legitimni uzivatelia. Limit som zvysil, pri dalsich problemoch piste sem alebo na podpora@webzdarma.cz, idealne aj s popisom aktivity ktora predchadzala chybe 503.</HTML>
Zdravím,
Dnes sem aktualizoval stranku a přidaval na ni formuláře.
Během chvilky mi to vyhodilo toto.

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache Server at myrmidci.xf.cz Port 80
Dobrý den,
mám úplně stený problém. Po nasazení CMS po pár kliknutích

Service Temporarily Unavailable

:-(
Docela bych uvital moznost nastavit si tento limit manualne pro svuj ucet. Nebo alespon zverejnit tento stavajici limit.

Dekuji
Tak už se to nějak vyřešilo? Poněvadž mám stejný problém :-/
V pripade prekroceni daneho limitu, po jake dobe dojde k uvolneni prostredku? Dekuji za odpoved
<HTML>Zavisi na tom kolko POST requestov ste odoslali a o kolko ste prekrocili limit. Ten sa uvolnuje postupne takze v momente ked nan narazite, odporucam pockat aspon 15 minut pred dalsimi pokusmi.</HTML>