umístění reklamy...

Chci se zeptat co s reklamou na pravé straně mé stránky...nejlépe bych ji chtěl dole. V nastavení mám zaškrtnuto dole, ale reklama je stále na pravé straně a poté mi to roztahuje okno prohlížeče a vytvoří to i posuvnou lištu :(...

co s tím? :-O
Když tu stránku někdo dělal (Created by: Ondřej Kubec) tak s reklamou nepočítal a tudíž dodatečně vložená reklama by potřebovala aby měla taky nějaký stylový předpis nebo se svezla s nějakým už existujícím.

Možná by nejjednodušší řešení bylo přidat značku pro vkládání reklamy (viz http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html ) do zápatí každé stránky

<div id="zapati">
<p><br />© 2011 | Vytvořeno pomocí programu PsPad | Design by: Lenka Jakubičková |
Created by: Ondřej Kubec<br /><br /></p>
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
</div>

jak je definované id="zapati" jsem nezkoumal
ok, pokoumu to a uvidím :-) zatím díky :)
OK! A pokoumej taky o tom, co, že si to ti roboti o Lendě přečtou.
hm...jak to myslíš(te)..?...jako že tam jsou ty osobní informace?
nebo něco jiného :-O
no, že tam není téměř nic, co by mohlo být použitelně zaidexováno. O čem třeba vypovídá hlavní nadpis stránky: <h1>Záhlaví</h1>? Nebo popis obrázku "profilovka.jpg" a title="L.J. profilovka" ? Ostatní texty v js asi vyhledávače nepřečtou.

Osobní informace - že do devatenácti získala na ZUŠ zajímavé zkušenosti a že ráda kreslí a maluje - to myslíš?

PS: a když už to deklaruješ jako XHTML 1.0 Strict, tak by to opravdu tak mohlo být.
špatně jsem to pochopil O:-)
Mě by zajímalo to samé, ale jak jsem se teď díval, tak někteří tam tu reklamu mít nemusejí. Např. http://www.zdenekhorak.prodejce.cz
Jak je to tedy ?
Luděk: Podívej se pořádně. Má ji tam.
<HTML><em>Jak je to tedy ?</em><br>
Podobný dotaz byl před pár dny na e-mailu podpory. Samozřejmě, že ji musí mít všichni (kromě pár VIP). Pokud narazím na web bez reklamy, tak jim tam "za odměnu" zapnu další reklamu, které už se ale nezbaví.

Jak píše Kit, na zdenekhorak.prodejce.cz reklama podminky splnuje.</HTML>
Moc se omlouvám. Na mé straně došlo k omylu, protože jsem na ty stránky zrovna koukal prohlížečem, který reklamy filtruje. Našel jsem u něj dole jen nápis malými písmeny "reklama" a hned jsem si to neuvědomil.