Jak vložit obrázek?

Na hard disku mám vytvořené jednoduché www stránky se 4 obrázky v souboru html.Bezproblémově se mi zobrazují.(Firefox-soubor-otevřít soubor...).Nyní tyto stránky vkládám na webzdarma.Jsem zaregistrovaný,přihlásím se -správce souborů-nahrát soubor-procházet (najdu si ho na hard disku)-otevřít-OK.Vlastní soubor HTML se mi nahraje na web. Nyní vytvořím na webu adresář fotografie,stejně,jak to mám na hard disku,přejdu do něho(zobrazí se adresář je prázdný...) a stejným způsobem se snažím do něho nahrát ty 4 obrázky, tj. nahrát soubor-procházet (najdu si ho na hard disku)-otevřít-OK, chvilku se točí kolečko, jako že se nahrává a nakonec se objeví oznámení "soubor nemůže být nahrán".Podotýkám, že názvy souborů i adresářů jsou bez diakritiky a z hlediska malých a velkých písmen totožné ve zdrojovém programu i na hard disku. Výsledkem je, že se mi sice moje www stránky zobrazují, ale bez obrázků. Poradí někdo, co s tím?
Předem děkuji, Mrózek M.
Použij FTP, obvykle vyhovuje např. Total Commander.
MOžná vkládáš obrázky v původním rozlišení. Zkus je zmenšit na rozumnou velikost v jaké by se měly zobrazovat na stránce.