Moje stránka si dělá co chce

Dobrý den,
včera jsem si kompletně předělal stránky (začal používat rámy). A dnes, když jsem si chtěl v menu upravit odkazy a přidat do nich TARGET="_top" (přes webové rozhraní), tak jsem do souboru normálně dopsal TARGET="_top"... Ale když jsem chtěl vyzkoušet, zda mi to funguje, byl jsem nemile překvapen. Okna s dělala do rám\, ve kterém byly odkazy. Předtím jsem ještě zkoušel TARGET="_blank" a poté se mi do menu.html dokonce nahrál obsah někoho JINÉHO! Mám stránku přejmenovat? Nebo co mám dělat?
Používej FTP.
Dobře budu, ale vypadá to, že je problém ve stránce nebo já nevím... Teď jsem tu stránky upravil pomocí FTP a nedočkal jsem se žádné změny... Že by výpadek?
FTP buď jede nebo nejede. Když přenese soubor, tak je tam.

Neplést s phpWebFTP nebo jak se ten online manager jmenuje. Ten občas předstírá že jede, ale udělá něco jiného.

Také je po update nutný reload stránky, prohlížeče si často pamatují i to co nemají.
Teď mi na chvíli vypadla elektřina, ale už to funguje...Nevím čím to bylo reload jsem dával. Moc díky za pomoc
Při tom reloadu se musí podržet Shift nebo Ctrl (podle prohlížeče). Tím se potlačí cache na cestě.