wordpress

Při instalici Wordpressu se mi zobrazila tato hláška:
VAROVÁNÍ : file_exists () [ function.file-existuje ]: open_basedir omezení v platnosti. File (/ 3w/wz.cz/m/wp-config.php) není v rámci povolené cesty (s): (/ 3W) v / 3w/wz.cz/m/mini-sites/wp-load.php on line 32

Wordpress jsem ale standardně nainstalovala, pokud se ale přihlásím do adminu, objeví se mi pouze reklama.
Sekcni garazova vrata Shoptet.cz - tvorba a pronajem e-shopu Obchod pro kulturistiku, fitness a sport Webhosting Kreatin a dalsi sportovni vyziva
Sekcni garazova vrata Shoptet.cz - tvorba a pronajem e-shopu Obchod pro kulturistiku, fitness a sport Webhosting Kreatin a dalsi sportovni vyziva
Sekcni garazova vrata Shoptet.cz - tvorba a pronajem e-shopu Obchod pro kulturistiku, fitness a sport Webhosting Kreatin a dalsi sportovni vyziva
Sekcni garazova vrata Shoptet.cz - tvorba a pronajem e-shopu Obchod pro kulturistiku, fitness a sport Webhosting Kreatin a dalsi sportovni vyziva
Sekcni garazova vrata Shoptet.cz - tvorba a pronajem e-shopu Obchod pro kulturistiku, fitness a sport Webhosting Kreatin a dalsi sportovni vyziva
Při první instalaci jsem se ale do adminu v pořádku dostala. Pak jsem změnila zobrazování reklamy dole v patě a již admin nefunguje.

U druhé domény se mi zobrauje toto:
VAROVÁNÍ : file_exists () [ function.file-existuje ]: open_basedir omezení v platnosti. File (/ 3w/wz.cz/t/wp-config.php) není v rámci povolené cesty (s): (/ 3W) v / 3w/wz.cz/t/tvorba-webove-stranky/wp-load . php on line 32
a pokud zadám vytvořit konfigurační soubor, tak se pro změnu nezobrazí již nic.
Díky za odpověď.
Už jsem to sem dnes jednou psal, tak ještě jednou:

Zřejmě sis nechala nahrát reklamu "dole". To znamená, že se nahrála do všech skriptů, které jsou součástí WP.

Řešení: Nastav si zobrazování reklam "nahoře" a nastav jméno souboru s patičkou. Potom celý WP i šablonu nahraj na server znovu. Bude tam jen jedna reklama dole.
Omlouvám se, ale toto téma jsem ve fóru nenašla. V adminu jsem nastavila zobrazování reklamy nahoře (nevím, zda stačí nastavit jen: footer.php (patička šablony) anebo se musí celá cesta), uložila, smazala a opět nahrála wordpress a stejně to nefunguje.
S reklamou na WZ je to tak, že když se nahraje na server nějaký html nebo php soubor, je robotem do kódu stránky fyzicky zapsán kód, který se stará o načítání reklamy z "reklamní části serveru".

Pokud je nastaveno "ve všech souborech dole" vloží robot reklamu do všech souborů, v tomto případě do všech částí (.php), ze kterých se stránka ve WP - viz Kit.

Aby to při více PHP souborech, ze kterých se skládá jedna stránka, fungovalo, musí se vybrat nastavení nahoře na titulní straně a zadat jméno souboru, do kterého se má reklama zapsat. Nastavíli se footer.php tak se po nahrání souboru footer.php zapíše do souboru fyzicky reklamní kód a to "v pozici nahoře na stránce". WP pak vloží do každé stránky soubor footer.php a zajistí se tak, že reklama bude na všech stránkách dole.

krok1
nastaví se: reklama nahoře, do footer.php

krok2
v zádném ze souboru na webu nesmí být zapsaná reklama - toho se docílí tak, že se tam ty soubory (instalace WP) opětovně nahrají, tedy i footer.php.

Po nahrání footer.php do něj robot zapíše reklamu, po nahrání ostatních souborů do nich nezapíše nic - tím je zajištěno, že soubory, které už mají vloženou reklamu, z předchozích pokusů, budou nahrazeny soubory bez reklamy.
PS:v nastavení reklamy musí být uvedena správná cesta k souboru footer - pokud se napíše je footer.php - s největší pravděpodobností nebude u WP tento soubor v rootu webu, kterému odpovídá ta adresa - tedy bude tam potřeba uvést cestu k podadresáři, kde footer.php je