Blbne mi web!

Dobrý den, mám takový zvláštní problém a potřeboval bych poradi, co a jak s tím, jinak nemohu pokročit s tvorbou webu, ale nyní k jádru mého problému. Jde mi o to, že někdy mi web jede v pohodě a to jak normální, tak administrace, jenže někdy mi to dělá tohle:

Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

a když se chci dostat do administrace:

Soubor nebyl nalezen, pravdědobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto. Zkuste stránku vyhledat v katalogu stránek.

Nyní se nedostanu, jak na stránku, tak do administrace přes alternativní rohzraní, které mi bylo přiděleno při registraci mého webu. Prosím Vás o to, jestli by jste se mi nemohli podívat, co s tím je. Fakt nad tím bádám už poslední čtyři dny,někdy to jede normálně, kěkdy to nejede vůbec. Prosím Vás, budu Vám vděčný za každou užitečnou radu, či nějaké vhodné řešení, které mi tu podáte. Omlouvám se, jestli sem založil jedno a to samé téma, ale vážně nevím, co s tím.. Potřebuji radu, jak to co nejdříve dát do provozu, díky!

s pozdravem
Deilen
Měla jsem podobný problém,doména nebyla celý den funkční. Naskočilo to až druhý den, přestože soubory byly v pořádku. Asi budeš muset vydržet do zítřka. Odpověď by mě ale zajímala.
Aha, tak to jsi mě nepotěšila...