FTP přístup neumožňuje zápis

Po delší době jsem chtěl provést aktualizaci webu jubilejnikameny.euweb.cz
Přihlášení pomocí FTP proběhne, soubory je možné prohlížet, ale jakýkoli zápis je odmítnut (550 Access is denied); není možné založit nový adresář, smazat soubor/adresář, povést jakýkoli update.
Přitom práva k souborům vypadají, že jsou OK.
Před cca měsícem zápis a editace normálně fungovala, od té doby jsem nic nikde neměnil.
Čím by to mohlo být?
Děkuji.
<HTML>Admin prověřil práva, sám se zkusil připojit a vše proběhlo v pořádku. Můžeš napsat, jestli u tebe problém stále přetrvává?</HTML>
Kolega se také pokusil připojit z jiné adresy (a úplně jiné sítě) a připojení se povedlo včetně úspěšného zápisu.
Problém s největší pravděpodobností není na vaší straně - musím se Vám tímto omluvit. Původně jsem si myslel, že by chyba mohla souviset s problémem zablokování, ale evidentně to tak není.
U mne problém stále trvá, ale bude to asi nějakým nastavení politiky FTP protokolu někde na serveru...
Díky za prověření.
Matouš
Ze zkušenosti známých se podobný problém občas objevoval na Mac OS (ovlivňovalo to více různých protokolů) a vyřešil to až upgrade na novou verzi systému.

Pokud se tedy problém vyskytuje na stroji s Mac OS, možná by stála za prověření i tato možnost.
Díky za tip, asi to bude něco podobného, nicméně OS je Windows XP...