Nelze otevřít správce souborů

Dobrý den,
mám problém s vkládáním souborů na web... jak přes správce souborů tak přes FTP...
ukazuje mi to chybu 530: you cannot be logged more than 3 times!
tady to je: Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: You can't be logged more than 3 times! in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru zomb.webzdarma.cz:21 s uživatelem zomb.webzdarma.cz

Zkuste to znovu ...

nevíte co s tím? zkusil jsem restart a nic...
předem děkuji
Mám ten istý problém od včerajšku, nemôžem sa dostať na stránku a aktualizovať obsah.

Ukazuje mi zakaždým túto informáciu...

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Please login with USER and PASS in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru eufrosyne.wz.cz:21 s uživatelem eufrosyne.wz.cz
Zkuste to znovu ...

Ďakujem Vám vopred za radu.
Cezmín
První problém je přepokládám už vyřešený (protože se nikdo neozval), omezení na tři souběžné připojení je rozumné. Pokud (např. kvůli chybě programu) dojde k vyčerpání těch tří "slotů", stačí počkat, až je server s timeoutem uvolní.

Cezmín: Používej skutečné FTP, ne online správce souborů (ušetříš si tím případné problémy, které vedou ke ztrátě obsahu celého souboru). Jakým způsobem si svůj web zálohuješ, když to upravuješ online? To si po každé úpravě ten soubor znovu stahuješ? :)
Freeze: Jako kdybys nevěděl, že uživatelé Správce souborů obvykle nezálohují vůbec.
Nerobím on-line, robím prenos dát cez total comander...
Ďakujem Vám za odpoveď.
Vyskúšala som pripojenie a následne otvorenie "spravca súborov" z Opery, Mozilly, IE, Iron a ani v jednom to nejde, nerobím on-line, prenos dát robím cez Total Comander... takže dedukujem... chyba nie je u mňa.
Prajem peknú nedeľu a veľa zdravíčka.
Cezmín
Pokud používáš Total Commander, tak Správce souborů vůbec nepotřebuješ. Ani se to nedoporučuje.

Takže jaký problém máš s Total Commanderem?
Znovu som sa pokúsila pripojiť a po napísaní hesla mi naskočí v odpovedi aj toto:

331 Password required for eufrosyne.wz.cz
OFFLINE

a v okne sa ukáže:
spojenie neúspešné!

Pritom mám zapísané správne všetko tak, ako má byť...

Ďakujem Vám, no bohužiaľ, nemám prístup na stránku vôbec...
To znamená, že bys měla mít v TC správně:

Hostitel: eufrosyne.wz.cz
User: eufrosyne.wz.cz
Heslo: mojeheslo

Možná jsou ty názvy chlívečků odlišně. TC nemám, tak jen odhaduji.
když TC napíše, že:
331 Password required for eufrosyne.wz.cz

tak heslo nemá zadané mezi připojovacími údaji, je to ten případ, kdy se heslo zadává ručně.
Pak je v logu:
PASS *
230-Last login on...

No a tam ten pokus o připojení asi skončí.
> Vyskúšala som pripojenie a následne otvorenie "spravca súborov" z Opery,
> Mozilly, IE, Iron a ani v jednom to nejde, nerobím on-line, prenos dát robím
> cez Total Comander... takže dedukujem... chyba nie je u mňa.

Když používáš FTP, tak proč sem taháš online správce souborů ?!

Podle jednoho řádku ze tvého logu (jak už víceméně poukázali Kit a ds) se toho nedá moc zjistit. Dalším řádkem v logu by mělo být PASS * (viz příspěvek ds), pokud není, napadá mě jako možný problém jenom chybná instalace TC.

___
Fascinuje mne, že se snažíš (do online správce souborů) připojovat z více prohlížečů, když zpracování/připojení se ukončí na úrovni php. To zase někdo napsal chytrou poučku, že pokud cokoli nefunguje, je třeba to vyzkoušet v jiném prohlížeči? :(
Dobrý večer,
nejde mi spustit správce souborů tady ze stránek ani se nemohu připojit přes ftp (chyba 530).
Prosím o odblokování stránek ekofarmakonvalinka.wz.cz, potřebuji je aktualizovat.
Děkuji
Fabera: Na co sakra existuje patřičně pojmenované vlákno označené tučným písmem? Aby nějaký s prominutím blbec zase napsal žádost o odblokování do jiného vlákna (zvlášť v období, kdy se má psát na mail)?
<HTML>Zdravim,
v tomto pripade nejde o zablokovanu IP (coho priznakom je to ze nefunguje ani webovy "spravce souboru") ale o docasne zablokovanie pristupu na ucet kvoli udrzbe. Problem sa tyka iba malej casti uctov, zajtra by malo vsetko fungovat, diky za pochopenie.</HTML>
Ďakujem pekne, už to funguje.
Prajem Vám čo najviac zdravia a šťastia do ďalších dní života.
Cezmín