Jak se bránit plagiátorství?

Dobrý den, dlouhou doby jsem na vašich stránkách rozvíjel web www.palicky.xf.cz , v současné době jsem se jej rozhodl převést na placenou doménu. Při mé kontrole stavu ve vyhledávačích jsem narazil na web http://www.pozor.wz.cz/ , kde jako stránka index.html byla použita jedna z našich starých stránek. Proto se sem obrazím s dotazem, zda je možné se tomuto plagiátorství? Předem děkuji za odpověď.
Zapomeň na technické řešení ochrany proti plagiátorství. Jakmile něco jednou dáš na web, kopírování nezabráníš. Používáním technických ochran svůj web zlikviduješ.

Můžeš se domáhat autorských práv právní cestou.

Nejlepší ochranou je udržovat svůj web živý, s častými aktualizacemi. Konkurenční stránky budou časem zapomenuty.
<HTML>A není možné, že jde o nějaký důsledek známé chyby ve správci souborů, kdy se mu popletou soubory stejného jména editované na různých účtech?

K této myšlence vede fakt, že ta kopie je zcela osiřelá - žádný odkaz není funkční.</HTML>
Na pozor.wz.cz je index.htm s loňskými kurzy Lenky Malátové. Vypadá to, že by to mohl být důsledek používání phpWebFTP (nahrávání přes Administraci).
Asi to tak bude, vyhnu se těmto problémům, když budu nahrávat soubory pře FileZillu ?
Určitě. FTP je mnohem spolehlivější než phpWebFTP.