zobrazovanie reklamy vo wordpresse

Mam nadefinovanu reklamu tak, aby sa mi zobrazila na titulnej stranke webu hore.. teda 200 MB priestoru pre stranku..

Vo wordpresse nastal problem s tym, ze ma jeden index v php a pomocou neho sa sklada kazda podstranka, inkludmi.. tym sa reklama zobrazovala na kazdej podstranke, podarilo sa mi to s pomocou kolegu upravit tak, aby sa reklama zobrazovala iba na titulke.. tak ako to ma byt podla podmienok. Treba na to napisat kratky skript v php.. Dufam ze to nie je porusenie podmienok pouzivana wz.cz? Ak ano, vratim zmeny spat..
<HTML>Ne, takto je to v pořádku.

Mně osobně by ale třeba vadilo, že stránka po zmizení reklamy skočí nahoru a volila bych variantu, že by banner byl v patičce dole na každé stránce (v nastavení se ponechá Nahoře, do cesty se vyplní cesta k souboru s patičkou a kód banneru se přesune do patičky).</HTML>
Thalia, dakujem Ti za info. Porozmyslam aj o moznosti ktoru spominas, no teraz je pre mna prijatelnejsia volba s co najmensim mnozstvom reklamy. Btw, musel som sa tym krokom vzdat "hezkych liniek" pre google a ine roboty, kedze tie php podmienky zatial viem napisat len pre defaultny tvar wordpress liniek. Pokusim sa to este nejako poriesit tak aby som mohol zachovat pekne linky. Zatial je vsak ten web o kompromisoch..
lukas: no, cpát reklamu před deklaraci DOCTYPE taky není nic moc. Určitě se dá ta reklama vložit pomocí include jak do hlavičky toho správného indexu a také do patičet všech stránek dole tak, že to nedotkne "hezkych liniek"
ds, vyskusal som to, ano slo by to tak, ale do indexu v roote webu (to je index wordpressu na ktorom sa "postavi" web zo zvolenej sablony) mi tak ci tak vzdy po vymazani kodu s reklamou tento kod znovu nacita.. vznikla by duplicita.. takze nemam moznost to vyskusat, ci tu reklamu includne aj z externeho suboru do headeru prislusnej sablony a nasledne ci je mozne zachovat "hezke linky".. vzdy mi reklama ostane v root indexe navrchu.. tak ju tam nechavam obalenu podmienkami, aby sa zobrazovala iba na titulnej stranke.. mozno nieco robim zlem, to neviem.
Kazdopadne diky za info a pomoc.
<HTML>Ta reklama se ti do indexu vraci dle pravidel. Pokud editujes index a nahrajes ho, tak se do nej vlozi reklama. Nastav vkladani do souboru, treba do fiktivniho (reklama.php), pak se ti do nove nahraneho indexu nevlozi a bude jen tam, kde ho sam nakopirujes.</HTML>
když nastavíš aby se reklama vkládala do souboru, který budeš includovat, nebude se už vkládat nikam jinam
Thalia | ds
vdaka vam za info.. reklamu som dal cez administraciu wz.cz vkladat do suboru reklama.php v roote sablony, a tento subor je includovany do headeru danej sablony. Funguje to :-) a reklama je pekne pod deklaraciou a v body. Dakujem za pomoc.
S peknymi linkami to bude problem, pretoze ten includ sa dal vlozit len do headeru, ktory sa pouziva na kazdej stranke (musel som preto zachovat podmienky zalozene na defaultnych linkach). Do indexu to neslo, lebo tam, zase nie je moznost vlozit ten subor s reklamou pod deklaraciu a do body. Nemam sa uz coho chytit, co by bolo zobrazovane iba v indexe sablony a negenerovalo obsah na kazdu podstranku... musel by som asi prerobit index sablony, ale na to sa zatial necitim..
http://www.uleteny.czweb.org/?category_name=priroda

A co třeba:
if(empty($_GET)) {
include 'reklama.php';
}
?