403 - Nepovoleny pristup

Dobry den,

na ftp "nic" neni, vse zmizelo, dohrat se nic neda, pise to chybu vytvareni souboru na strane serveru. A kdyz zadam adresu do prohlizece, vyskoci na me chyba 403 - nepovoleny pristup. Pred chvilkou bylo vse OK. Zrejme problem s diskovym polem?
U mě také "Nepovolený přístup!" na ftp sem nekoukal ale ještě nedavno vše šlo :(
ftp nefunguje, všechny fotky, které mám v aukcích zmizely ?!
Nefungovalo to už včera.
Co s tím ? Tomáš
Zdravím,
prohlížeč mi hlásí "Přístup nepovolen", že je to možná tím že tam neni index, ale určitě tam je, navíc mi nefunguje ani přístup přes FTP, píše to:
----------
Connect to: (18.12.2011 8:23:13)
hostname=severani.mysteria.cz
username=severani.mysteria.cz
startdir=/
severani.mysteria.cz=88.86.113.152
220 FTP Server ready.
USER severani.mysteria.cz
331 Password required for severani.mysteria.cz
PASS *
530 Login incorrect.
-----------
Ale nejde se mi ani připojit přes webové rozhraní (Správce souborů), objeví se jen toto:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru severani.mysteria.cz:21 s uživatelem severani.mysteria.cz

Zkuste to znovu ...
-------------
Doufám, že je to jen dočasné a předem děkuji za znovuzprovoznění.
FTP - "Pripojeni se nezdarilo / Login incorect"
web - "Nepovolený přístup!"

nejde mi to ani z prace (85.162.109.118) ani z domova
Mám několik webu a všechny s koncovkou kvalitne.cz a žádnej nejede,tak doufám, že to brzo napráví. Ráno nejely myslim žádny stránky webzdarma
nefunguje ftp - prosím o vyjádření, nebo nápravu...díky
mám stejný problém, včera jsem se přihlásil a všechno bylo jako mělo být, ale pak se přihlásím znova a nic tam není! Přidám tam stránku index.html a funguje ale v adresáři stejně není. A dnes tam už není nic a, když dám správce souborů napíše to toto:


Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru your.mysteria.cz:21 s uživatelem your.mysteria.cz
Zkuste to znovu ...
Jo jo, stejný problém...
Totéž... Včera jsem si myslela, že je to jen má záležitost, ale konečně jsem se uklidnila, že mají problémy i jiní a snad vše půjde spravit...
Nevim jestli se toho dočkám ještě dnes...už to nejede 12 hodin a stále ani nikdo neřekl nějaké info!
moje stránky také nefungují. Píše to:
Nepovolený přístup!

Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.


A nejde se mi ani připojit na ftp.
V poslednich mesicich jsou tyhle vypadky vice nez caste... i na freehosting uz to zacina byt az prilis.
Píší mi nespokojení návštěvníci stránky, že se nemohou dostat na stránky. 403 - nepovolený přístup. Chtěl jsem se podívat, zda jsou všechny soubory v pořádku a nepodařilo se mi vůbec se připojit přes ftp! Systém mě najednou nezná! Zajímavé je, že podstránky fungují. Může někdo napsat co se stalo a jak dlouho to bude trvat? Děkuji, Richard Šimůnek