Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Po tom ako som natiahol vsetky subory svojej stranky na server cez FTP klienta, mi nefungoval ziaden odkaz na dalsie listy mojej stranky.
Vsetky sdresy som mal spravne a podla popisu podpory server podporuje diaktiriku.
Nezmysel!
Az po tom ako som vsetky nazvy a adresy prerobil bez diakritiky, zatvoril svoju stranku a znova ju dal nacitat , zacali vsetky odkazy fungovat.
Vzhledem k tomu, že i text máš na svém webu se špatnou diakritikou a máš tam vadná URL, zřejmě jsi používání diakritiky v URL nepochopil. Není jednoduché všechna URL upravit tak, aby s diakritikou fungovala. Ve většině případů je praktičtější z URL diakritiku i interpunkci odstranit.

Proč máš v URL mezery? Tak jak to máš, to vůbec nemusí fungovat. Raději je nahraď spojovníky. Pokud tam skutečně mezery potřebuješ, nahraď je "%20", ať to máš tak, jak se to má správně dělat.
Do teraz som s medzerami v nazvoch ziadne problemy nemal, prehliadac alebo server sam namiesto nich doplnal %20.

ako to myslis, ze mam na svojom webe text so zlou diakritikou?
Novější prohlížeče mohou ty mezery zvládnout, ale standardně v URL mezery být nesmí.

"Ide o hru, kde na začiatku dostanete 4 ?ivly:
Vodu, oheň, vzduch a zem.
Ich vzájomnou kombináciou získate ďal?ie a ďal?ie veci tzv. objavy."

Místo žšť se mi objevují prázdné obdélníčky. Měl by sis to opravit.
Mne to ukazuje spravne tak v note pade, editore www i v opere a exporery.
Neviem, kde moze byt problem...
Cez co sa na to divate vy?
Firefox 8.0, ale třeba v Lynxu mi to dává špatně skoro všechny české znaky.

Je to tím, že v hlavičce stránky nemáš deklarovánu použitou znakovou sadu Windows-1250. Když ručně změním kódování, tak to funguje OK.
Upravil som index.html
Urcil som znakovu sadu Windows-1250.
Mozete sa na to este raz pozriet, ci sa to uz zobrazuje spravne?

janix5.webzdarma.cz

Ak to uz bude dobre, upravim tak vsetky listy...
Ano, teď je to v pořádku.
Mam radost, zase som sa nieco naucil a som o krocik blizsie k dokonalosti :)