Nepovolený přístup - výpadek na serveru nike 3.3.2012 [opraveno]

dobry den mam problem se strankama www.autovraky.wz.cz
1. nejde je otevrit hlasi to chybejici index. Ja ho urcite nemazal

2. nemohu se pripojiz do ftp.

Jestli jste mi je smazali tak prosim alespon o informaci.
Zřejmě výpadek serveru Nike. Také mi nejedou stránky *.wz.cz
Už to tak vypadá marně se snažím upravit stránku.
jj taky mi to hlasí že sem nenahrál index přitom dens vše šlo snad to bude brzy ready
To už není normální...Já si tu zaplatím doménu a věčně to nejede. Web tu mám založený od října a už to spadlo tak 5x. Super
Také se mi nedaří připojit na stránky colonia.euweb.cz, nevíte jak dlouho to bude trvat potřebuju stránky aktualizovat ,?
sakra uz to nejde od vcera lidi jak nejdyl trval vypadek
At se nevztekam xD
<HTML>Karel - no i několik dní :-). Ale tohle není ten případ, já doufám, že to bude brzo ok.

Wayne - no právě, zaplatil sis doménu, ne hosting a záruky. To není myšleno špatně, jen že opravdu zaplacením domény máš opravdu jen tu doménu. Tu jsi totiž mohl koupit kdekoliv jinde a zde si ji jen přiřadit. Můžeš k ní mít hosting kde chceš.

Ostatní - nepište do jiných témat, nezakládejte nová, informace budu psát jen sem.</HTML>
Jsem na to úplně stejně, tak snad se to brzo opraví, a ještě k tomu jsem jim napsal maila, snad mě neodstřelí kvůli toho :-D
<HTML>Davide, pracuje se na tom :-). A ne neodstřelím tě, ale odpověď moc nečekej, takových mailů přišlo už skoro sto.</HTML>
<HTML>Tak opraveno.

Davide, přece jen jedna věc, kdepak máš banner? To stejné platí pro ReNa a jeho colonia.euweb.cz (reklama je v tomto případě překrytá obsahem). Jestli tam nechcete mít další reklamu, tak to napravte.

<style>form {display:none;}</style></HTML>