nefunkční web čerstvě vložený

Zdravím, nejede mi před hodinkou vložený web zednikklimus.kvalitne.cz ...a ani nejel :-(
Nechápu čím to, vše se zdá být ok! :-( Mám zde jeden web už několit let a fachá bez chyby...
Co myslíš tím nejede/nejel? Mně se stránka zobrazí, celá bílá s reklamním bannerem navrchu.
No právě! Jediné co se zobrazuje je reklama nahoře, ale vůbec nenačte obsah, který má!Jako ten zbytek! :( Tu reklamu to zobrazí, ikdyž na WZ nic nenehraju, ale mam nahrané komplet stránky a nezobrazují se.. :(
Když koukám do zdrojáku, tak se není čemu divit. Prvotní příznaky - bílá stránka s reklamou, svědčí o přítomnosti rámců. Což se také potvrdilo.

Je potřeba správně nastavit zobrazení reklamy. Tedy zvolit zobrazení nahoře a do textového pole "relativní cesta ..." nastavit soubor, kam se reklama bude vkládat (asi "kontakt.html").
ahaaaaa...ja si to myslel, ze v tom bude mit prsty ta reklama! ;) Tome dik za radu, ale nemohl bys mi prosim nejak ukazat, kde zadat tu relativni cestu..chtel bych reklamu nahore uprostred(tak jak je ted) na strance horni.html ...a nevim,jak na to :( Asi sem v html zbehly min nez sem si myslel :(
<HTML>V administraci účtu jdi do nastavení reklamy. Tam nech volbu Nahoře, ale do políčka s relativní cestou napiš horni.html. Pak stačí index a horni.html nahrát znovu. Ale být tebou tak si nejdřív index s již vloženou reklamou zazálohuju (kdyby se nějakou náhodou stalo, že se banner do horni.html nevloží, tak ho odtam budeš moct zkopírovat).</HTML>
Nejlepší je vykašlat se na rámce. Stejně jsou s nimi jen potíže.
tak uz to jede, moc dik za pomoc! ;)
Když už to jede, tak jak si představuješ, tak si prosím:
a) Sprav kódování (je třeba jej definovat v hlavičce html souboru), protože místo "o mně" tam vidím "o mí". Pøibližné ceny a telefon èi e-mail taky nevypadá úplně česky ;)
b) Velký žlutý text v záhlaví by neměl být přímo v obázku. Takto jej žádný vyhledávač nemůže přečíst (a to určitě chceš, pokud návštěva stránky potenciálně znamená nějakou zakázku). Ten text by měl být normálně v HTML a pomocí CSS jenom dostylovaný (aby vypadal stejně, jako teď)
<HTML>c) doplň do indexu tag title - http://www.jakpsatweb.cz/titulek.html, to jepro vyhledávače taky velice vhodné. Např. Rekonstrukce bytových jader a bytů - Ladislav Klimuš.</HTML>