Nejede ftp ani správce souborů přes web-admin [opraveno 9.5., nepsat!]

Zdravím, nemůžu se dostat na ftp praminek.unas.cz z 89.190.35.181 (ani z jakékoli jiné), nefunguje mi ale ani přístup přes administraci-správce souborů:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login Timeout (30 seconds): closing control connection. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru praminek.unas.cz:21 s uživatelem praminek.unas.cz

Zkuste to znovu ...

Přes ftp stejná hláška, 30s timeout.

Díky za info či nápravu.
J.D.
Dobrý den, stejný problém od dopoledních hodin výpadek nejde se přihlásit přes ftp. Díky za nápravu. Petr
Nevíte kdy to bude opravené ?
Dobrý den,

mám stejný problém jelikož na ftp nahrávám data z meteostanice a webové kamery každých 5 minut tak mám bohužel smůlu.

Můžete mi říct jestli je problem u mě případně u Vás a kdy bude odstraněn.

Děkuji
<HTML>Už by to mělo být opravené.

Hosnedl - tobě by to taky mělo už fungovat, ale upozorňuju, že není možné provozovat meteostanici a webkameru s 5minutovým intervalem nahrávání na ftp (z důvodu větší zátěže serveru). Tolerovat by se dalo tak 20 min, nejlépe však těch 30 min.</HTML>
Děkuji za informaci,


Ok upravím odesílací doby.
Ted jsem zkoušel se připojit na ftp a bohužel to stále nefunguje.
Mně to taky nejede :(
Tak taky mě to nejede ráno se ftp rozjelo ale jen na chvilku a od asi 7:40 to opět spadlo. Nahrávám na server přes ftp data jednou za 10min. o velikosti cca 60 kB což je podle mě zanedbatelná hodnota tak nevím proč i mě ftp nejde.
<HTML>Petr: i tak by bylo lepší ten interval o něco prodloužit.

Už by to mělo fungovat, můžete to zkusit?

<style>form {display:none;}</style></HTML>
Díky jede to, intervel prodloužím. P.