.::A CO ZMĚNY::. ?

Dobrej,

rovnou k věci,
bohužel jsem nenašel lepší český freehosting, než webzdarma.
Už mám několikátý web a už dlouho sem chodím, ale/ a proto se ptát, proč tu neuděláte nějakou novinku? Čas od času přesunete data na rychlejší web, ale už hóóódně dlouho jsem nevyděl nějakou změnu. Třeba více místa, nebo alespoň změnu designu, ale něco, vždyť to tu vypadá dost zastarale (bez urážky).
S pozdravem Váš věrný uživatel Grid
v jednoduchosti je síla
a šlape to tak co.........
Tuhle tady byla docela rozsáhlá anketa k fóru - budou tedy nějaké změny (k lepšímu)?
Grid: Hele, když ti příjde webdesign na webzdarma zastaralý, tak se podívej na ten svůj, vždyť tam dokonce používáš ještě rámy, omg.
Co se týká vzhledu, tak na to od wz se alespoň dá dívat (taktéž bez urážky)
no design webu mi je dost ukradenej, vic mi stve ze se neda klikat na odkazy ve foru a ze je furt musim kopirovat do novyho tabu...
Pravda, sice to zase tolik času myslím nezabere, v opeře dialogové menu nad odkazem a volba "go to url"... ale myslím, že by nebyl zas takový problém vložit před export dat z DB něco takového:

----------------------------------------------------------------
function PrevedOdkazy(&$text)
{
$text = ereg_replace("[a-zA-Z]+://([.]?[a-zA-Z0-9_/?=&%+-])*", "<a href=\"\\0\">\\0</a>", $text);
$text = ereg_replace("(^| )(www([.]?[a-zA-Z0-9_/?=&%+-])*)", "\\1<a href=\"http://\\2\">\\2</a>", $text);

}

PrevedOdkazy($textprispevku);
----------------------------------------------------------------
co to plácám - dialogové menu - kde mě taková hovadina mohla napadnout ? :) Byl jsem ospalý, samozřejmě jsem myslel kontextové ;)
dopoledne být ospalý?
>Jakub
30. 06. 2005 01:33 - to je celkem brzké dopoledne ;) pro mě to byl ale večer....
aha, sorry, já blbě viděl.
no, když už nejsou změny k lepšímu, tak co tak nějakou tu změnu k horšímu, ať někteří vidí nějaký posun... (-;
Nééé, tak jsem to nemyslel...
Mě to taky vyhovuje. Zatím nemá, větší nároky.
Kdo chcete víc místa, tady ve fóru někdo narazil na profitux.cz, zkuste to prověřit...
zkusil jsem se tam regnout a mám zde malou ukázku mailu.

http://www.smoula.borec.cz/mail.jpg
Klasický Squirrel... a co? takové rozhraní mám k domácímu mailu taky... nevím, jestli jse vhodné tu dělat reklamu konkurenci, ale když už jste začali...
v poslední době mě zaujaly (uvádím jen tarify zadarmo):

ic.cz
-----
* 100MB (dohromady pro ftp,email,mysql)
* php/mysql
* webmail/pop3/pop3s/imap/imaps
* ftp/ftps/webftp

fbi.cz
------
* 200MB ftp
* nemusí obsahovat reklamu
* měsíční přenos 30GB
* pop3/imap/webmail
* ftp/webftp
* php/mysql (bohužel jsem nezjistil, jak velká)

u obou má email antispamový a antifirový filtr....
fbi: zdarma do posledního dne následujícího čtvrtletí od dne registrace (minimálně 3 měsíce, maximálně 6 měsíců), nutné nasměrování vlastní domény k nám.
mě v poslední době mě zaujaly:

www.250free.com
www.cjb.net
www.modflex.com/cz/Products/Development-Tools/modFlex/Freehosting
www.tenzor.cz
mno hele ... Site.cz (fbi) maj sice psany ze to je na 3 - 6 mesicu, ale ja mam expirovanej ucet asi 4 mesice ;) ;) ;) ... takze to asi moc nerusi .. ale pravda je ze jsem re regnul mezi prvnima
hm, stojis na ledě který se už rozpustil. kdo ví, kdy ti najednou zruší účet
WZ mi příjde docela dobrý. Ale docela mi tady chybí statistiky. Třeba něco jako Webalizer nemo něco podobného, co to zkoumá z logů.
Nic ti nebrání si naprogramovat vlastní statistiky a/nebo použít třeba toplist.... vlastní mi ovšem vyhovují více... skoro každou chvíli mě napadne nějaká nová věc, co bych od statistik čekal a čekat, než by mi to někdo naprogramoval, to není ono....
Taky jsem to tak udělal.
preco mam pocit ze ic.cz je lepsi ako webzdarma? co vy na to?
Se službami Webzdarma jsem dlouhodobě spokojen. Změna, která by mě potěšila by byla novější verze PHP4.
nechcem nikomu robit reklamu ale pokial viem tak na ic.cz mas najnovsi PHP4 aj PHP5. a rychlost je tam neporovnatelne vyssia
nechcem nikomu robit reklamu ale pokial viem tak na ic.cz mas najnovsi PHP4 aj PHP5. a rychlost je tam neporovnatelne vyssia a netreba vkladat ziadny reklamny banner. dokonca je tam priestor 100mb
S WZ jsem spokojený, ale nové forum i nový design se tu slibují už velmi, velmi dlouho.