nejde mi správce souborů

bizutheo.borec.cz: FTP se nevytvořilo automaticky. Nyní už by mělo fungovat. Omlouvám se za komplikace.
Děkuji OK
Dobrý den nejde mi správce souborů na ms2015.unas.cz ... Docela spěchá, potřebuji aktualizovat!! :D
Adam: správce souborů v administraci jsem vyzkoušel a funguje mi. Zobrazuje se Vám nějaká chyba? Zkoušel jste vymazat cache/jiný prohlížeč?
Dobrý den, dnes nekdy po pulnoci se zablokoval muj web m55.wz.cz. Nelze nacist zadnou stranku (jakoby nedostupné 404) - zkousel jsem z ruznych zarizeni i sítí..
Pritom se lze prihlasit do administrace i na SQL, ale kdyz chci pouzit spravce soubrou pise "Nemohu se přopojit k serveru m55.wz.cz:21 s uživatelem m55.wz.cz"..
Mohli byste mi s tim prosim pomoct? Diky
Dobrý den, na stránkách vrbikdan.xf.cz mi nefunguje ftp připojení, ani správce souborů na Vašich stránkách a ani stránky nejedou (odezva byla příliš dlouhá). Můžete mi pomoci?
Dobrý den nefunguje mi přístup k souborům: 'Nemohu se přopojit k serveru coyg.webzdarma.cz:21 s uživatelem coyg.webzdarma.cz'
a stránka ja nedostupná.

Děkuji za odpověď
Dobrý den, na stránkách hankadan.unas.cz mi nefunguje ftp připojení, ani správce souborů na Vašich stránkách (Nemohu se připojit k serveru hankadan.unas.cz:21 s uživatelem hankadan.unas.cz) a ani stránky nejedou (chyba 404). Můžete mi pomoci? Děkuji.
Webftp jsem zkousel a funguje mi. Pretrvava problem?
Dobrý den, také mi nefunguje správce souborů ani FTP přístup _ digitaldesigner.wz.cz
Nemohu se přopojit k serveru digitaldesigner.wz.cz:21 s uživatelem digitaldesigner.wz.cz
digitaldesigner.wz.cz - opraveno, omlouváme se za komplikace.
Taky se připojuji k problému s připojením k ke správci souboru jak přes web tak ani přes ftp. Total Commander nejde: fototom.kvalitne.cz stejná chyba jako u prvního příspěvku
fototom.kvalitne.cz - opraveno, zkuste prosím znovu
Dobrý den, nejde mi připojit se k zsaddlitovel.wz.cz přes FTP. Sice můžu nahrávat soubory přímo na wz.cz přes správce souborů, ale přes sto souborů po jednom se mi fakt nechce. Prosím o opravu. Děkuji, Marcela
Marcela: máš jako hostitele i uživ. jméno zsaddlitovel.wz.cz a hlavně, máš zapnutý pasivní režim přenosu?
Thalia: zapnula jsem pasivní režim přenosu a už vše funguje. Děkuji za radu. Jenom nechápu, proč se to samo vyplo :-) Může se to stát následkem aktualizací?
Nezobrazují se mi data. Co mám dělat pomozte prosím. Děkuji
Zkuste nám říci kde se Vám nezobrazují data, pro začátek.
Dobrý den, asi dva týdny mi nefunguje FTP přístup pro více webů na xf.cz (např. mhd-zr.xf.cz) a wz.cz (např. drdla.wz.cz) - používám WinCommander. Přes webové rozhraní se lze připojit.
Zkontrolujte, zda máte nastaven pasivní režim přenosu.
Dobrý den nemůžu se dostat do správce souborů.
Nemohu se přopojit k serveru motyckovatereza3c.unas.cz:21 s uživatelem motyckovatereza3c.unas.cz
Zkuste to znovu ...
motyckovatereza3c.unas.cz:
pravděpodobně se zdrželo vytvoření FTP. Nyní už funguje.