SOS - NEJDE publikovat data na wz stránky

V minulem clanku jste psala "pokud jdu u vas na webu do administrace a tam to chci nahrat, tak to tez nejde. " Z toho jsem usuzoval ze vam nahravani pres ftp v nasi administraci nejde.

Pres ftp teda znamena co ? Pres nejakeho klienta?
Pri prihlaseni na admina na vasem webu soubory vidim a i stranky jsou videt. Pokud chci nahrat soubor pres FTP 5.51. tak se me nacita pouze u nekterych stranek a kde se dostanu a vidim slozky a soubory. Na nektere stranky pri prihlaseni pres FTP se vubec nedostanu.v total com. me to nahore v pravo pise
200PORT command successful
LIST
pokud chci nahrat veci na web pres FTP tak pri prihlaseni na FTP se me udela okenko obdelnik a je napsano TotalCommander...list a pod tim je napsano adresar a vse je prazdne v tom obdelniku a pak je tam jen tlacitko storno. Kdyz to vypadne, tak se otevre jako prostor u vas a zadny soubor tam neni videt Proste se to nezobrazi.
V administraci u vas to tez neslo , jiz jsem psala ted to tam jde, jeste jsem nekoukala na dalsi stranky
Dobry den, stale me to pres FTP nejde nahrat.. Co s tim prosim dekuji za odpoved
Ftp na zdravazena.wz.cz jsem zkousel webftp i pres klasickeho klienta a na obou mi bez problemu funguje. Upozornuju ze v TC musi byt zapnuty pasivni rezim a jako hostitel nastavano zdravazena.wz.cz
dobrý den, na strákách kouzlostarychpohlednic.wz.cz se opět objevuji dva reklamní bannery, jde chybu odstranit ???
Moc dekuji, uz to opravdu funguje dikkkkkk
dobrý den, na některých strákách "vlkava.euweb.cz" se volitelná reklamní lišta zobrazuje v horní třetině stránek a ne na spodním konci stránek, tak jak je nastaveno a tím ruší vzhled strámkya nabourává obrázky - jde chybu nějak odstranit ???
vlkava.euweb.cz: napište prosím na které stránce, nějak se mi nedaří rychle dohledat.
dobrý den, na titulní stránce "kouzlostarychpohlednic.wz.cz" se stále objevuji dva reklamní bannery, jde chybu odstranit ???
kouzlostarychpohlednic.wz.cz - zkontrolujte si zda nemáte kód pro reklamu vložený do kódu stránky, kterou nahráváte přes ftp - je to velice pravděpodobné, ten kód můžete vymazat...
Mám to úplně stejně jako Blanka. Dosud jsem nahrávala normálně přes ftp v total commanderu a teď najedou to nejde. Jde to jedině přes Váš web, ale to je pro mě uživatelsky dost zdlouhavé a nepřehledné. Můžete mi tedy aspoň poradit, jak mám nastavit v ftp u total commaderu ten pasivní přenos? Já tam na to nikde možnost nevidím....
Tak vše beru zpět, už jsem to našla :-) A funguje to!