pozice reklamy

Podle navodu jsem na uvodni stranku vlozil kod <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, ale reklama se stejne vlozi pred vlastni kod stranky a naprosto mi tak boura design. Co s tim?
http://vlk.aktualne.cz/
Jo, a krom toho mi jeste vadi, ze ma zboku ty ocasky a vyrazne tak prekracuje 468 bodu, takze ji nemuzu vhodne zaclenit do textu. Mimochodem - kdo psal ten zdrojovy kod, do ktereho se reklama vklada??? Vsechno je v tabulce sirky 474 - v ni jsou tri sloupce sirky 11 + 470 + 10(???), pricemz v obou krajnich sloupcich jsou vlozeny ty "ocasky" o sirce 14 bodu. Tomu rikam naprosto rozhozena geometrie a je to ostuda pro webzdarma.cz
Ptam se jeste jednou: JAK mam umistit na prvni strance reklamu na vybranou pozici??? Text "<!--WZ-REKLAMA-1.0-->" oznacujici pozici je vesele ignorovan a reklama se umistuje pred kod vlastni stranky. Krom toho jsem prave navstivil stranku http://kabat.wz.cz/ kde umisteni reklamy funguje! (Ale ktera zrejme porusuje pravidla serveru, protoze ma reklamu pouze na prvni strance, ale v dolni - neviditelne casti.
Nastavil jsem Vam, at se reklama vklada do souboru src/page/main.php, coz je suobor, kde je umisten "<!--WZ-REKLAMA-1.0-->" - kod baneru se tam vklada offline, takze pokud mate nastaveno, ze se ma reklama zobrazovat na jedne strance, tak nebyl v index.php nalezen a vlozil se na zacatek.

Nevedel jsem, ze vkladate reklamu off-line. Soubor "src/page/main.php" je sablona pro vsechny stranky (sama se nezobrazuje, pouze se includuje) a reklamu jsem mel v umyslu vkladat pouze v pripade prvni stranky. V pripade on-line vkladani by to nebyl problem, ale v tomto modelu a po vasi uprave nastaveni (ze se jedna o hlavni ramec a reklama se tedy ma vlozit ihned za <body>) se reklama zobrazuje na vsech strankach, takze jsem to zase musel zrusit. Ted se reklama nezobrazuje nikde, ale verim, ze az to vas robot zpracuje, bude situace stejna jako na zacatku. Vidim dve reseni: bud vlozim celou sablonu primo do uvodni stranky (jedna se o jednu stranku, ale stejne nejsem nadseny), nebo vytvorim specialni soubor obsahujici pouze retezec "<!--WZ-REKLAMA-1.0-->", ktery vas robot nahradi a tento soubor si budu includovat pouze na prvni stranku. To druhe reseni se mi zda rozumne. Otazkou je, jestli to vas robot zvladne(?)
Prave jsem udelal zajimavou zkusenost: V uvodnim PHP jsem si vytvoril promennou $wz_reklama = '<!--WZ-REKLAMA-1.0-->' (vysledny retezec jsem pak chtel vkladat v sablone). Robot se chytnul a zmineny retezec nahradil. Jenze... ve vkladanem kodu banneru se vyskytuji jak uvozovky tak apostrofy, takze to dopadlo katastrofou... Zkusim ten napad se specialnim souborem.
S tim souborem by to melo jit, jenom i k nemu nastavte cestu v nastaveni webu a ponechte, ze se jedna o frejm.
To jsem rad, ze by to mohlo jit - uz jsem vsechno nastavil, ted cekam az to zkousne robot. A mimochodem - co si myslite o tom kodu pro vlozeni reklamniho banneru - chybna sirka tabulky a sloupcu - neni to ostuda? (viz druhy prispevek v tomto tematu shora)
Tak jo, funguje to. Dobry. jenom skoda, ze celkova sirka banneru je 468 + 2*14 = 496 a ja jsem si pri navrhu nechal v hlavnim sloupci jenom 476 :(