doména I. řádu

A jejej já jsem udělal doménu prvního řádu dal sem www.nazory.cz a nevim jestli se to smí.
WTF? jako kdes jí udělal? proč by se to nesmělo? I don't understand to your stupid question :))
víš jak si vybíráš doménu mysteri wz.cz atd. a před to se dává tvoje jméno tak tam sem dal www a doménu nazory.cz a vzniklo www.nazory.cz
<HTML>tyhle domeny (vsechny s www na zacatku) jsou samozrejme rezervovane a nelze je zaregistrovat</HTML>
btw. doména první urovně je třeba .cz .sk .gov .com ......
Džej Ár: Takovou bych chtěl :-)
já taky, ale peníze nejsou
Jakub > Mno peníze myslim nejsou až zas tak velkým problémem, spíš bych chtěl vědět, jak si založíš vlastní stát... Snaž se ;)
takže to je nakonec stejně o penězích...
Tak domena 1.radu neni problem, sam mam .COM za nejakych 184Kc s DPH (www.spschbr.com), ale zajimala by me spis moznost prevedeni (DNS) na webzdarma, zda je to mozne? Pac na www.forpsi.com si s tim jejich freehostingem nepotykam, 100MB je dost mista, ale proste mi nefunguje to jejich MySQL, zapisovat se nedari - pri veskeych nastavenich se to tady da rozjet, ale u forpsi ani ranu :(
pecik: silne pochybuju ze mas domenu 1 radu. Prvni rad je totiz to .com v adrese, a to rozhodne zaregistrovany nemas. ty mas domenu druheho radu, to je to tvoje spschbr.com

a prevest DNS sem bohuzel nejde
aha, tak to se omlouvam, ja se vtech radech trochu ztracim :(
Nač vlastní stát? No dobře, kterému státu tedy patří např.: .org, .com, .net, .biz, .info?
a další .mobi.....
.eu
doména 1. řádu hmm asi ne co?
Jentak mimochodem, o penězích za doménu to zas až tak nenji.

ceny se pohybujou od 150 kč do 1000 za rok spíš de o to umět si nastavit podporu - to nenji už taková sranda