Zhodnocení webu

Můžete mi prosím vysvětlit a popsat chyby, které jsem udělal na http://hhpz.wz.cz? Já vím, že jich tam asi bude spousta, ale napište mi o co největším počtu ať můžu napravit co zvládnu a z ostatních se poučit pro příště. Mockrát děkuju!
1. tenhle thread by měl bejt v sekci HTML

2. vadí kombinace barev. žlutá a fialová fakt neni ono,
3. a pak ta ikonka v adresovym řádku taky k ničemu, kdyby aspoň vypadala nějak dobře...
4. celej vzhled je takovej xarovskej, ty názvy v panelech (menu, anketa, počítadla) se mi fakt nelíběj.
5. určitě zkus lepší menu vytvořit, tohle je takový nezajímavý
6. kdybych měl mluvit o celkovym vzhledu, tak tam prostě k sobě nic nepasuje, navíc i kdyby jo tak to vypadá jako jeden z lepších pokusů o první web. myslim designově, obsah nebudu řešit... prostě to nevypadá jako design, ale jako hračkářství.

moc se mi to nelíbí. a dej pryč ten barervnej fialovej přechod na indexu. to je vše :)
Nevěř tomu,dobrý,ale přeci bych jenom líp zarovnal tam nahoře text
Jirka: máš nějakej psychickej problém s uznáním toho že každej má svuj názor nebo seš hlava vymaštěná sjetá?
Skaff: však, když se podíváš na ty jeho stránky, tak jsou proti tomu dobré každé....

HPPZ: mám podobné výhrady jako Skaff....
taky souhlasim se skaffem
Vím že to bych měl napsat do majlu, ale mám zájemse stát členem redakce webu:))
Jo.. a ještě něco: http://skola-bradavice.wz.cz se bude brzo otevírat, tak bychom to mohli napojit:))
celkem good, jen ty barvy... a dá se ještě co doladovat
skaff:
1. Ups, sorry, já nevěděl.
2. Díky za upozornění, jseš první, kdo mi o té fialové řekl. Pokusím se o modrou.
3. Změním, na tu jsem zapoměl.
4. Celej? Jediný z Xary jsou ty tlačítka, mi se naopak celkem líbily, rozhodně lepší než předtím. Jak přesně by podle tebe měly vypadat?
5. Zkusím, ale neručím za to, že to ještě nezhorším.
6. Já v hračkářství nebyl let. Asi mi to chybí, tak si to takhle kompenzuju :-). Ne teď vážně, chápu správně, že to jako celek nepůsobí moc dobře?
Pryč nebo do modra?