Zhodnotit

Zhodnoťte můj web a pokud možno ne jenom index , jsou tam i další věci..
nejsem si jistej jesli to má vypadat tak strašně jak to vypadá ve FireFoxu, ale nejsem si taky jistej že to bude vypadat líp když spustim IE.

takže index. ten vyskakovací JS dej někam pryč. neurážej lidi, nejsou dementi a ví odkud přišli, a nějak zvlášť je to asi nezajímá. taky je nezajímá aktuální pozice myši, za což ti dávám velý LOL a ROFL, protože to je světový unikát a největší laming co sem kdy viděl :) ty ankety bys moh dát vedle sebe a ne pod sebe. jezdící text v liště je taky k ničemu. no a když vejdu do tý stránky dál, tak tam je jenom 3D clock kterej se mi nahrával hodinu. takže kde jsou ty další věci?
celý je to nějak divně zarovnaný doprostřed, najít odkaz na menu mi trvalo půl hodiny.

0 bodů z 10
jo ten odkaz sem taky hledal dlouho... hlavně je kolem takovejch kravinek že to je neviditelný
rovněž 0/10 nemám k tomu co dodat.... pořiď si nějakou knihu o webu a už se prosím do ničeho dalšího nepoštěj dokud ji dvakrát nepřečteš...
naprosto souhlasim

zbytecnosti na strance:
- kdo ma svatek
- jakou ma pozici kurzor
- nastaveni na domovskou stranku - lol
- odkud jsem prisel(to prece dobre vim a navic kdyz zadam adresu rucne tak je to prazdne)
- barevne posuvniky
- hodiny

nehlede na to ze ti javascripty fungujou bez problemu jen pod ie a docela dlouho se to nacita

jo a zajimalo by me kde je ten odkaz na menu?
Já jsem teda ne že nenašel odkaz v menu, ale já jsdem vůbec Menu nenašel..
was is das? kde je menu? proč je tam ten javascript vyskakovací? já vim odklud jsme přišel... je to celý nějaký divný.. víc krát už nic díky
Ten odkaz je "Toto jsou webové stránky o vědě,ale zároveň jsou moje osobní,takže tu mám spoustu blbostí a zároveň chuťovek"
1 z 10, za kodovani cestiny, budte ohleduplni....
Chudak Tatousek, ten kdyby vedel jak byly znasilneny jim produkovane javascripty, zaplakal by....
no nechcem nikoho nastvat ale taku zlu stranku som uz davno nevidel...
Je to pravda, tyhle javaskriptový sarapatičky jsou už dávno minulostí.
evan:

Nic proti tvým stránkám, ale porušuješ podmínky, to ti je doufám jasný.
ehm to ma jako byt co vubec sem neprisel vo cem to je FF to nefungue
TY VOLE BUTORE TO SI DELAS PRDEL NE? TOHLE CHCES DAVAT NA INTERNET, SVETU? TOHLE TY LIDI NEROZDEJCHAJ TAK LEHCE JAKO JA! TO BY MOHLO I NEKOHO ZABIT :// BEJT TEBOU TO SMAZU! A NECO SE NAUCIM NEZ SE ZACNU DO NECEHO POUSTET!
To je síla, vypadá to, že ses chtěl vyřádit z efekty, ale trochu jsi to přehnal.
Dej tomu určitou logickou formu.
Přehledné menu a ty zbytečnosti na vrchu dej úplně jinam.
Klidni hormon ....-§(;))
A já odkaz dál nevidím. Jediné, co vidím, je x prázdných odsatvců pod sebou, dva obrázky, reklamu, jeden neviditelný odstavec a jeden viditelný odstavec. Odkaz dál nevidím. Ale aspoň z něčeho mám radost:

<script language="JavaScript1.2" fptype="dynamicanimation" src="file:///C:/Program%20Files/Microsoft%20Office/Office10/fpclass/animate.js">

Jestli se někdo dostal dál, tak sem napište. Jediný odkaz je totiž v reklamě :| Jako že většina se dostala dál, já to nechápu. Já prostě vidím úvodovku a dál nedám ani prd ani v IE :| (a ve zdrojáku žádný odkaz nevidím)
koukám že jirka zalez někam pod stůl a neodvažuje se zareagovat na tuhle krásnou kritiku :D jenom "klidni hormon" :DD lllooolll
Nípal, on to totiž teď někdy nedávno už smazal (asi na naše rady) a dal tam jen tu úvodní stránku.... s tím neviditelným textem...