Smazání souboru

Ahoj lidi,
dnes jsem se zaregistrovala na wz, zkoušim si udělat internetový stránky, tak jsem se chtěla mrknout jak mi to bude fungovat. Fungujou ale když jsem je chtěla zase smazat, tak mi to tu píše soubor se nepodařilo smazat. Nevíte proč
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?30
Jasně, tam stránce píšou že se to dá odstranit přes ftp, tak jsem to zkoušela přes Total comander, ale nemůžu se přez něj vůbec připojit, píše mi to pořád připojení nezdařeno. Můžu to smazat jinak nebo přes něco jinýho. Předem děkuju
postupujes pri pripojovani pres ftp podle navodu na faq? mas povolene ftp ve firewallu?
při připojování jsem postupovala podle navodů faq, proto píšu sem, fakt nevim proč to nejde. Koukala jsem na se do nastavení firewallu ale nic co by se týkalo ftp jsem tam nenašla. Tak nevim (omlouvám se za blbý dotazy, ale jsem začátečník), takže každá rada dobrá i ta sebeblbější. Díky za pochopení
No tak zkus ten firewall pro zacatek uplne vypnout ;-)
Tak teď jsi na to kápnul, když ho vypnu, tak to fakčí - MOC DĚKUJU. Mrknu se ještě na to nastavení, protože se mi z bezpečnostních důvodu ten firewall nechce nechat vypnutej. Nevíš čím by to ftp v tom firewallu mohlo bejt bloklý, já sopustě věcí v tom nastavení zabezpečení nerozumim.
Jinak moc ti díky za radu
jaky mas firewall?
Windowsovej (mám XP, servis pack2) a myslim že mám ještě jeden v antiviráku - Norton Antivirus 2005