ono se to maže

Mám takový problém, když nahrávám na ftp nějaký soubor, který tam už je a dám ho při nahrávání přepsat, tak nejen, že se tam nenahraje, ale ten původní soubor se smaže!

nevím co mám dělat, prosím odpovězte...

p.s.: nemohlo by to být tím, že z padesáti mega mám už obsazených 46MB ?
tedy, tak mi to ukazuje v administrátorském modulu....
Těma 46MB to být nemůže, mě se už druhej den děje to samý a to nán obsazenejch jenom něco kolem 16MB, tak prosím kdybys přišel na řešení tohoto problému tak mi ho prosím pošli na email, dík moc
no, včera večer to už bylo dobrý, nahrávalo to oki, dneska sem to ještě nezkoušel, ale doufám, že už to blbnout nebude...

Zatim jsem to vypnul, omlouvam se za problemy, snad to uz vychytam.
no, koukám, že ste o vypli nějak moc důkladně, nejdou mi vůbec stránky.
webzdarma je sice jeden z nejlepších hostingů, ale jestli to půjde takhle dál, mám pocit, že tady nastane "emigrace" jako tomu bylo třeba u post.cz

To je teda hezke, v jedne vete nas pochvalite a zaroven poslete do "horoucich pekel" (skoro).

Nejaky globalni problem v tom urcite neni. Kdyz mi napisete jmeno Vaseho uctu, urcite se Vam ozveme, takhle nemame co resit.
už jsem to dal dopořádku, problém byl v tom, že se smazali všechny soubory, které jsem natahoval, když ten účet blbnul, včetně default.htm, index.htm atd... takže to hlásilo chybu...

rozhodně vás do pekel neposílám, mám rád webzdarma a jsem u něj už dost dlouho,
jenom se mi nelíbí, že mám v poslední době docela dost problémů s provozem svého webu...

p.s. kdy byla ta pochvala?
jo,že jsem napsal, že jste nejlepší hosting u nás? jo, to je pravda, ale především kvůli tomu, že je tady malá konkurence ;o)

ne, nejlepší budete, až zprovozníte mysql i pro free uživatele, do tý doby budu muset
natahovat všechno co má databázi na slovenskej host.sk, a trpět nadávky návštěvníků,že je to moc pomalý...

p.s.s proč nezprovozníte mysql i pro free uživatele? nechápu to, proč si to host.sk může dovolit a to i bez reklam a vy ne?

ještě jeden dotaz, bude možné si vytvořit vlastní 404 stránku?

no, to je snad už vše, doufám, že my odpovíte na ty poslední dva body...


Ať mi někdo laskavě vysvětlí jaktože bez jakéhokoliv upozornění zmizely moje stránky!!!!!!!!
> nechápu to, proč si to host.sk může
> dovolit a to i bez reklam a vy ne?

ja to taky nechapu, zeptejte se tam ;-)
mysql bude vyzadovat investice do hw, emaily budou jednodussi


> Ať mi někdo laskavě vysvětlí jaktože bez
> jakéhokoliv upozornění zmizely moje
> stránky!!!!!!!!

jestli jste porusil podminky tak Vam prislo oznameni emailem, problem mohl nastat pokud u Vas adresu nemame
no já se tam teda zeptám, .)
a může si to dovolit i crolink.cz, ale ten
jeho pop-up window je děsný!

no, až teda budete do toho hw investovat, tak mi to řekněte, abych to mohl nahrát sem ;-)

jinak, sem rád, že alespoň tady někdo z adminů odpovídá na otravné dotazy uživatelů :-) na některejch freewebhosting serverech se jich nedovoláte....

no zatím!
s pozdravem vít dlouhý
me se tohle taky delo ale uz je to snad dobry...
Zmizely mi stránky !
Proč ???
Uposlechla jsem výzvu znovu zapsat mail a
umístění reklamy a co se stalo ??
Aha, objeví se jen reklama a moje stránky nikde ?
Co dělám špatně ?

Předem díky za odpověď
Brosetti