vhodiť stránku na net

Ako mám dať stránku na net ?
Nieako cez FTP ale ako ?
cez FTP
http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Dal som tam to ako to písalo na tej stránke. Po skopírovaní, ked som ju otvoril tak nič tam nebolo :-(
Dyť to máš napsaný na té chybové hlášce. Chybí ti tam index.htm (nebo index.html či index.php). Tento název musí být CELÝ malými písmeny.
nevadí ked tam dám súbor s koncovkov .bvp ?
Co to je?
Robím stránku cez BlueVoda Website Builder.
Neviem stále ako ta dať na web už som si prečítal toľko vecí o tom a nikde nieje návod ( podrobný ) a navyše ked som ho uz nasiel tak sa tam písu iné veci ako sú v total comanderi a nie na mojú novú verziu iba na starú
Prosím tě - na těch stránkách http://faq.webzdarma.cz/ si přečti i jiné rady a odkazy, nejen ty o FTP.

http://www.jakpsatweb.cz/

Protože jinak budeš kandidát na moje stránky !
Pokud chceš jako úvodní stránku stránku s příponou .bvp, tak si to můžeš zkusit nastavit v .htaccess - jak na to? -> use www.google.com.

Jinak o BlueVoda Website Builder slyším teda poprvé... jsem zvědavá na kód stránky, až se ti ji teda podaří nahrát.

Jinak jak nahrávat přes FTP v TC - jak říkal Lama, koukni na faq.webzdarma.cz
4Autor: Thalia (psb.wz.cz)
Nahral som ale nešlo :-((
Zkus tu úvodní stránku přejmenovat na index.html - malými písmeny.
BlueVoda je docela šikovný wysiwyg editorek, jenže defaultně vytváří soubor s příponou .bvp - což je nepoužitelné. Je zapotřebí okopírovat zdroják - možná to jde i jinak - ale jen jsem to zkoušel. Je v tom i FTP klient.
Jak jsem zjistil, tak ty soubory s příponou .bvp - jdou ezportovat JEDINĚ na server BlueVoda.

Jinak se dá udělat také náhled stránky v prohlížeči a tu stránku potom uložit. Zdroják vypadá docela slušně.
4Autor: Lama (lama.webzdarma.cz)
Takže na www.wz.cz nemožem dať ?
Ne ve formátu bvp. Nemá cenu to přejmenovat - nefunguje to. Dej si to zobrazit u sebe v PC a ulož si tu stránku z prohlížeče.

Autor: Lama (lama.webzdarma.cz)
prohlížeče. Ktorý ?
a už viem ktorý. mám na výber si to uložiť v ( .bvp a all files (*.*) )
Tak ktorý s tých dvoch ?
Já nevím co máš za prohlížeč stránek - IE, FF - v BlueVoda si dej Preview - zobrazí se ti stránka - v nabídce soubor dej uložit jako... Úplná webová stránka. První stránku pojmenuješ index.html. Potom to nahraj všechno na wz - dej bacha, kam to ukládáš a co k tomu patří - např. složky s obrázky a pod.
IE, FF - v BlueVoda si dej -
Kde je to Preview ?
Auvajs! Lišta nástrojů nahoře - je označeno jako lupa a při nájezdu myší se zobrazí nápis Preview - ale nebudu ti tady radit detailně krok po kroku - musíš taky něco udělat sám - někdy zaskoč na www.jakpsatweb.cz
serem na to, Preview tam neni !
www.jakpsatweb.cz som už 2krát čítal.
No to bude nejlepší... Jinak je tam taky přímo v nabídce File - Preview in browser - to tam asi taky nemáš, že? Jestli jsi četl jakpsatweb dvakrát, to jsi dobrý, ale NIC ti to prozatím nedalo. Já jsem jakpsatweb nestihl přečíst celý ještě ani jednou.
Prečítal som si to celé, ale tie postupi čo su tam tak mi nejdu :-((
Vykašli se na BlueVoda - začni tím, že si uděláš Nový soubor - přejmenuješ jej na index.html - a znovu se krok za krokem - budeš vracet na jakpsatweb. Tím končím - Tvá Máňa.
Posledná otázka sice blbá ale trikrat meraj a raz rež :-)
No keď dam na net súbor v .html tak to pojde ?