Čo sa to deje ?

-- bez_názvu_n01.bmp

-- ZModeler je �írený ako FREE tak�e je zadarmo, narozdiel od iných programov ktoré su DEMO alebo TRIAL verzie. Jeho nároky na PC sú také aka je v ňom krafika, mne sa raz stalo, �e v pamäti RAM mi zabral a� 1GB a to nieje v�etko mô�e omnoho viacej ako je jeden GB. Na brázku vydíte polovicu auta, v pamäti mô�e zabera� 1 a� 2 MB.

Takže ke spokojenosti je ještě hodně daleko, zjisti si něco o "charset" - tam, kde jsem tě už několikrát odkazoval, nebo tady ve fóru.
Na www.jakpsatweb.cz to nieje tak mi napis mi adresu :-(
Kolik máš dioptrií?
http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
žiadnu :-)
čo to je stale ?
teraz nemyslím text, ale obrázky
bez_názvu_n01.gif
/indexk_soubory/bez_nazvu_02.gif (indexk)?

Snad jsi už taky něco pochopil a opravíš to - je tam toho možná víc, ale to si musíš najít sám.
Tak tam nema biť "k" indexk ?
Tak co tam mam potom dať ked "index" sa tam uz neda napisať ?
Aha ked zmenim gif na jpg tak mi zobrazí :-)
dufam ze sa mi teraz nepokazi nič :-)
Vykašli se na web - jdi hrát fotbal nebo hrej raději košíkovou, na to máš alespoň výšku! Tady akorát zakládáš zbytečně nová témata - a jejich rady jsou ti očividně k ničemu.

http://www.jakpsatweb.cz/ - tam tě asi neposílají jen tak pro srandu králíkům...
4Josef
nemam dvovod sa vykaslať, ked to je vstko opravané :-q
V aktualizacií to tam dám, nikto sa ta nič nepítal tak neviem preco odpovedas kej je vsetko OK ?
No - tak to jsi fešák!

A kde máš reklamu?, proč se ti blbě zobrazují znaky v textech?, proč je stránka širší než monitor?, proč ve zdroji používáš hromady scriptů, když je stejně nevyužiješ?

Ale hlavně, že si myslíš, že máš všechno opravené... :-)))
Hm, o aktualizacií si asi nerozmíslal ?
A ze je stránka sirsia ako monitor tak na tom nezalezí, ved to nevidno !
Alebo mas rozlisenie s roku 3 ;-))))
Hm, o aktualizaci bys měl přemýšlet ty, ne já...
Tobě záleží akorát na zveřejnění své fotky - jinak máš všechno v bordelu...
Alebo má tohle rozlišení většina uživatelů...

Takže chybička je na asi tvojí straně... což nepřipouštíš :D
ocom tu zase pises ?
Takže chybička je na asi tvojí straně... což nepřipouštíš :D
Aka chyba ?
Co sa tu chvastas, mne o fofo nezalezí ?
Keby si spravil stranku kde sa pise o tbe, tak by si tam dal asi fotku, kazdý to tam dáva !
Neviem preco tebe odpovedám ked pises sem take veci ( ... ) !
Každý si nevylepí svoji fotku přes půl stránky :-) Je to mimochodem asi jediná (z tvých dvou stránek) - která funguje (alespoň částečně).

Nemáš tam jediný text, který by se dal přečíst, protože se nezobrazuje správně diakritika.

Máš tam vlevo 5x menu rollover (samozřejmě nefungující) - a jediný odkaz který ti funguje, je textový - a odkazuje na stránku s tvojí fotkou.

Ale vypadá to, že jsi s tím spokojený :-) Komu není rady, tomu není pomoci.
1. je to jediná fotka ktorú mam v PC.
2. funguje ( o mne, 3d grafika ) ostatné niesu vytvorené !
3.Nerozumies co pisem, ze to neni hotové ! alebo ti to mam napisať po Anglicky ?
Citaj co pisem !
Uz druhy raz ti pisem ze to neni hotové !
Martin, mal by si zacat odznovu, ta Tvoja stránka je nanic a o nicom. Po prvé budes potrebovat dobrý html editor, ja Ti mozem doporucit NVU, da sa stiahnut volne z internetu, kde to najdes na mojej stranke. Potom si hlavne vytvor stranky s nazvami index.html, omne.html, fotky.html atd. V názvoch nesmú byt medzery ani dlzne. Potom to prehraj cez ftp program na Tvoj web, prelinkuj a uvidis, ze Ti vsetko pojde bez problemov. Ak by si potreboval konkretnu pomoc, potom bude lepsie, ak sa skontaktujeme cez ICQ. Tak drzim palce pri tvorbe www.