Problemy v nastaveni administrace

Zdravim,
mam par otazek. Staram se jako admin o stranky cameraobscura.wz.cz

1. Dnes dorazil email, ze webovky prekracuji povoleny datovy limit, v tu chvili to bylo 206 MB. Smazal jsem asi 60MB, ale v administraci stale vidim to same cislo 206 MB. Chci se zeptat, jak casto se tento udaj aktualizuje?

2. Chtel jsem zmenit registracni emailovou adresu, protoze ta smeruje na byvaleho admina, jemu zadost o zmenu dorazi, potvrdi ji, v administraci se na chvilku nahore objevi v zelenem napis "email uspesne zmenen", ale nic se nezmeni, v nastaveni vidim stale jeho emailovou adresu, na mou neprijde zadne potvrzeni ani info. Spam kos jsem samozrejme kontroloval. V cem je chyba?

3. Po dohode s majitelem obsahu webu jsem chtel objednat sluzbu Premium na 1 rok, ale ve formulari me to nepusti do vyplneni polozky "email", bez ktere se nedostanu dale. Pri najeti mysi do radku vyplneni mi to ukaze preskrtle kolecko a nelze tam nic psat. Prosim o radu, co s tim.

Pouzivam W7, zkousel jsem vse na Mozilla 39.0 a IE 11.
Predem dekuji za odpovedi.
Tak zmena. Stary registracni email jiz v nastaveni videt neni, ale ani zadny jiny. Pri pokusu o zmenu registracniho emailu dostanu cervenou zpravu "Požadavek na změnu e-mailu se nepodařilo vytvořit.".
1) Jednou denně cca v 8 ráno.

2) asi jste tam měl nacachovanou ještě původní emailovou adresu, zkuste po potvrzení odhlášení -> přihlášení. Případně vymazání cache.
Potvrzení zatím stačí jen na původním emailu, omlouvám se za dezinformaci.
Vidím, že se Vám tam povedlo email úplně vymazat, dal jsem tam původní ze zálohy (10.7. 2015).

3) je tam pevně daný email na WZ. Pokud potřebujete jiný, změňte ho v adminu (bod 1). Opět se prosím ujistěte, že to nemáte nacachované.
Dekuji za odpoved, ale to co jste udelal. mi vubec nepomohlo, protoze email ze zalohy (10.7.2015) rozhodne neni "<skryto adminem WZ>", ve skutecnosti tam byt vubec nemohl, protoze poslednich nekolik let byl registracni email ten, ktery je nyni prednastaveny v objednavce sluzby Premium. Vratte prosim alespon ten puvodni registracni email, pokud je to mozne. Diky.
Tak po odhlaseni a prihlaseni je tam opet puvodni registracni email, tak vubec nerozumim, jak to tu vlastne chodi. Pokusim se tedy jeste jednou a naposledy preregistrovat email na sebe.
Pridam snad jen screenshot, at tu nevypadam jako ze si vymyslim.
<skryto adminem WZ>
Celou dobu zápasíme s cachí internetového prohlížeče - nezobrazoval aktuální stav na serveru. Viz:
http://i.imgur.com/eMMted8.png

Email, který jste uvedl tam byl jen dočasně, aby se mohlo vše otestovat.

Pokud stále nevidíte email na screenshotu, je třeba se odhlásit, vymazat cache a znovu se přihlásit.
Dekuji za snahu pomoci, ale skutecne uz to asi nema cenu resit. Cache jsem zkousel smazat jiz minule, odhlaseni a prihlaseni pomohlo jen v tom, ze zmizel ten "docasny" email a vratil se puvodni, se kterym jsem cele toto kolecko zacinal. Posledni pokus o zmenu emailu dopadl nasledovne. Po odkliknuti odkazu, ktery prisel na stavajici registrovany email, to jest byvalemu adminovi, ktery mi jej preposlal, se mi objevi nasledujici hlaseni: http://www.imagebam.com/image/236ca6424507824

Netuším, co se tam děje. V logu nic nemám. Nastavil jsem Vám email, který už jste tam podle všeho nastavoval (jaXXXXrov@XXx.cz). Je to teď OK?
Zdravim. Ted uz je to ok. Diky.