pozadí

na úvodní stránce - indexu- se mi téměř vždy zobrazí bílé pozadí. poraďte mi prosím, čím to může být....Děkuji Fanda
www.fandabilek.borec.cz
Tak nám alespoň prozraď, jak ho nastavuješ? Např. <body bgcolor="#ff0000"> nebo podobně? Nebo si dáváš na pozadí obrázek? Chce to více informací...
já dělám své stránky ve front Page, což je hodně jednoduchý program pro tvorbu stránek. Nastavím ve "formátu" pozadí, zvolenou barvu a stránku uložím. velmi jednoduché, ale ve výsledku je bílo. I když jsem si určil obrázek do pozadí, vše řádně odškrtl a uložil, výsledk byl stejný...díky za rady.Fanda
No, ve FP dělám taky, tak ti snad můžu poradit. Na tvých stránkách není v začátku kódu několik důležitých tagů ( <*> ). Například ten úplně nejdůležitější tag , který musí být na začátku každé html stránky. Připadá mi že jsi při vkládání reklam přemazal několik vleldůležitých řádků. Doporučuju ti otevřít si FP, označit celý dokument v HTML kódu a přes klipboard jej přenést do dokumentu zcela nového. Znovu nastav pozadí a všechno jak jsi chtěl. Pak uložit pod názvem index.htm a nahrát zpět.
Pokud budeš chtít pomoct, tak napiš na mail, nebo na ICQ-123460128.

SaLám
Kdybys napriklad zobrazil zdrojovi kod indexu na problem by se dalo odpovedet. Presto to zkusim. Do body proste napis <body bgcolor="white"> Jestli to presto nebude fungovat, zjisti zda-li nekde nemas na pozadi nastaven obrazek.